Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Meble przez internet - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Meble przez internet (/showthread.php?tid=979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Meble przez internet - Wieloryb - 07-03-2014 13:00

Biurowe jak najbardziej, te sam kupowałem przez internet bo często wychodzą dużo taniej. Jednak typowych mebli do salonu nie kupiłbym przez sieć. Wolę przejechać się po kilku sklepach meblowych,a tych w mojej okolicy nie brakuje.


RE: Meble przez internet - basiula - 07-03-2014 17:03

Jestem zdania, że w Internecie można odnaleźć również fachową pomoc i doradztwo w urządzaniu kuchni. Przykładem strony oferującej takie usługi jest ta: http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne


RE: Meble przez internet - anastazja4390 - 11-03-2014 18:09

A ja większość rzeczy zamawiam przez internet i jestem zadowolona. Ostatnio zamówiłam sobie nawet meble kuchenne i meble pokojowe na www.meble-bogart.pl. Koszt dostawy nigdy nie mogą być u nich wyższe niż 249zł, a jeśli zamawia się za ponad 2500zł to wtedy transport jest gratis. WArto zatem zamówić więcej. Przywiozą na miejsce i ty się niczym nie przejmujesz


RE: Meble przez internet - agatkao - 19-03-2014 18:16

Witam ja ostatnio poszukiwałam takiej szafki Rtv pod telewizor w internecie. Trochę się naszukałam ale znalazłam odpowiednią w Classicflame. Szukałam taką ze szklaną półka oraz z możliwością ukrycia kabli. Ta którą zamówiłam pasuje idealnie do mojego pokoju nie jest za duża nie jest za mała, w sam raz i do tego funkcjonalna. Już kable nie będą mi się pałętać za telewizorem i przeszkadzać w odkurzaniu. Jestem bardzo zadowolona z zakupuSmile


RE: Meble przez internet - anna80 - 22-03-2014 02:13

Osobiście można duża zaoszczędzić. Np ciekawe meble metalowe ma firm JFM.

Obrazek z ich realizacji:

[Obrazek: 137686326585.jpg]


RE: Meble przez internet - MysiaPysia - 17-04-2014 11:32

Kupując meble przez internet często można bardzo zaoszczędzić, więc myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Ja chyba też zdecyduję się na taki zakup, ponieważ jakiś czas temu znalazłam świetną aranżację sypialni i stwierdziłam, że po prostu muszę mieć te meble. W sumie pierwszy raz będę składać takie zamówienie przez internet, ale myślę, że wszystko pójdzie bez problemów. Smile


RE: Meble przez internet - ludzia - 06-05-2014 11:12

Meble przez internet to naprawdę świetna sprawa, bo mamy o wiele większy wybór. Niestety ja jestem estetką i lubię obejrzeć sobie wszystko także "na żywo", więc jednak wolę sklepy stacjonarne :-)


RE: Meble przez internet - kajteeek - 15-05-2014 10:19

Osobiście o wiele ciekawsze i tańsze oferty zawsze znajduję w internecie. Najczęściej przeglądam różne strony z wyposażeniem, takie jak studiohome.eu gdzie udało mi się ostatnio nabyć idealne akcesoria do udekorowania mojego pokoju, w tym bawełnianą antyalergiczną pościel.


RE: Meble przez internet - gasiorek - 23-05-2014 02:29

Nie wyobrażam sobie latania po sklepach, zwłaszcza wielko powierzchniowych i oglądania tego wszystkiego, co w jedno popołunie mogę zobaczyć w necie. I jeszcze obejrzę sobie różne stylizacje i ciekawe artykuły jak np. taki kobietawpracy.eu/wprowadz-mode-na-komode.html


RE: Meble przez internet - drzewo - 05-06-2014 00:05

U nas jest firma na Dolnym Śląsku, która oferuje tylko przewóz mebli wrocław i w sumie zajmują się tym od 5 lat.