Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! (/showthread.php?tid=677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - jan_nadolski - 01-12-2014 13:05

Ja schudłem tylko biegając. Oczywiście ograniczyłem jedzenie do mniejszych ilości i mniej fast foodów.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Yayek - 01-12-2014 23:36

Taaaa trzeba byc debilem, aby dobrowolnie zarazac sie tasiemcem;/ Do roboty, do odchudzania, do cwiczen ludzie - a nie wpadacie na takie pomysly!!


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - gustav - 05-12-2014 10:14

Ludzie kochani! Jak można być tak bezmyślnym by dobrowolnie zarazić się tasiemcem? W głowie mi si to nie mieści. Już lepiej wziąć się za dietę i ćwiczenia. Z tego co wiem tutaj http://metasport.pl/ można znaleźć mnóstwo treningów i porad dotyczących diety. Nie ma sensu wyniszczać sobie organizmu.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Joda89 - 05-12-2014 12:33

Z przerażeniem czytam to co tutaj się wypisuje... jestem przerażony


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - devlin - 12-12-2014 13:09

co za głupota !!


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - jagnie - 12-12-2014 15:18

Ciekawe ile osób faktycznie połknie takiego tasiemca Big Grin


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - yoohoo - 20-01-2015 08:50

Sądzę, że żadna - jeśli tylko znajdują się tu ludzie z odrobiną rozsądku. Nie wiem skąd się biorą takie pomysły - nie lepiej jest iść na oczyszczanie złogów z jelit w celu usunięciu toksyn z organizmu i potem stosowanie odpowiedniej diety oraz uprawianie różnych sportów?


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Yayek - 25-01-2015 22:11

A ja uwazam, ze debili, bo nie mozna tego inaczej po prostu ujac, niestety raczej nie braknie;/ Wiec pewnie bedzie jeszcze nie jedna ofiara tasiemca:/

Ja korzystam ze wspomagania przy odchudzaniu, przyznaje sie, ale jest to bezpieczne - mowa o Therm Line Fast.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - kosmonauta - 28-01-2015 02:27

Nigdy w życiuSmile


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Danka - 09-04-2015 13:29

Rozumiem, że z tym tasiemcem to forma żartu.... Bo jak na poważnie, to proponuje odwiedzenie jakiegoś dobrego psychologa, o ile nie psychiatry...