Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! (/showthread.php?tid=677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - stobejczyk - 08-03-2014 17:46

Tasiemiec jak obcy Nostromo fuj. A co do wypłukiwania złogów z okrężnicy, to muszę Wam opowiedzieć moje własne doświadczenia. Musiałam poddać się kolonoskopii, czyli sprawdzali mi wnętrze całego jelita grubego. Przed zabiegiem 3 dni byłam na diecie lekko strawnej a dzień przed dostałam 4 saszetki (nie pamiętam nazwy leku). Każdą miałam rozpuścić w litrze wody i wypijać co 15 min szklankę. Zajęło mi to całe popołudnie. Po drugim litrze zaczęłam biegać do toalety i nie było jakieś specjalnie uciążliwe. Wypłukało się ze mnie wszystko. Podczas zabiegu widziałam na ekranie wnętrze swojego jelita grubego. Nie było tam żadnych złogów. Zapytałam lekarza, a on mi odpowiedział te zabiegi rzekomego oczyszczania okrężnicy oczyszczają tylko kieszeń. Sama widzisz, powiedział, że nie ma żadnych złogów. To mit.
Co by nie kombinować najlepiej iść do dietetyka po dobrą poradę i może pomóc mamie ugotować inny obiad niż grochówka na boczku i mielone kotlety z ziemniakami.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - kajteeek - 09-05-2014 10:18

Tylko osoby bez mózgu są skłonne do połknięcia tasiemca myśląc, że uda im się schudnąć. Nie ma co się oszukiwać. Najskuteczniejszym sposobem są ćwiczenia i prawidłowa dieta, a nie pójście na łatwiznę.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - mwaszunski - 12-05-2014 13:47

Jak ktoś lubi to czemu nie. Ale to na pewno nie jest zdrowe. Zbyt duże ryzyko jak dla mnie na powikłania.
Ale tasiemiec ciepły na śniadanko - czemu nie.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Yayo - 01-09-2014 21:48

hmm a ja slyszalem z kolei, ze tasiemiec moze powodowac nawet łysienie?! Prawda to? Brrr niewyobrazam sobie jakim trzeba byc zdesperowanym, aby lykac robala swiadomie!!


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - ArekF - 04-09-2014 10:46

Ktoś ma tutaj chyba mocno pod czachą nie tak, by zachęcać do połykania tasiemca. To ja mam inny pomysł, chcesz schudnąć to odetnij sobie nogę. Kilkanaście kilogramów sobie odejmiesz. Cool Istne głupoty po prostu. Lepiej pójść do specjalisty, przykładowo do Naturhouse. Jak ktoś jest ze śląska, to niech sobie zerknie na tę stronę w temacie odchudzania w Katowicach. Jest tam sporo porad w kwestii zdrowego żywienia i na pewno taki dietetyk będzie bardzo pomocny.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - lega - 05-09-2014 21:44

To jest coś najgorszego z możliwych. Taki tasiemiec to może nam zaszkodzić a nie pomóc... Nie da się od tego schudnąć.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - roksza - 12-09-2014 12:22

A jest możliwość łatwego usunięcia takiego tasiemca?


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - kalka - 16-09-2014 08:58

Oczywiście, że nie! Nie bądźcie idiotami i nie dajcie się nabrać na takie rzeczy. Naprawdę chcecie mieć w swoim brzuchu robala, który będzie siał tam spustoszenie i zostawiał swoje odchody? Wiecie, że zdarzały się przypadki, kiedy wychodził on gardłem podczas snu?


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - dziewczynaszamana - 25-09-2014 10:23

Widzę, że komuś jest potrzebne tłumaczenie z biologii, bo połykanie tasiemca może doprowadzić nawet do śmierci...


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - czarneszpilki - 30-09-2014 11:21

O matko... w życiu! Lepiej się poruszać, co z tego że się schudnie jak ciało będzie zwiotczałe Smile