Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! (/showthread.php?tid=677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - futskup - 04-02-2013 13:13

Tak tylko, że ludzie stają się coraz bardziej leniwi i chcą osiągnąć zadowalające ich efekty jak najszybciej. Jak dla mnie fajnie, że coś takiego wymyślili. Przynajmniej ludzie zobaczą, że nie da się szybko schudnąć i może zrozumieją, że czasami tylko ciężka praca przynosi zadowalające rezultaty.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Natalka - 06-02-2013 14:04

Dziewczyny nie róbcie tego!! To zagraża życiu i jest bardzo niezdrowe, lepiej się poruszać, zapisać na siłownie niż stracić zdrowie lub życie!


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Leokadia - 14-02-2013 11:33

Wiele mogłabym zrobić dla urody - ale tego nigdy. Nie chciałabym stracić życia, lub chociażby sił witalnych dla głupiej - odpowiedniej wagi. Lepiej poćwiczyć, przynajmniej ciało się kształtuje od razu, rzeźbi, ujędrnia.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Natalka - 04-03-2013 13:27

też jestem za wysiłkiem fizycznym, przynajmniej dobre z pożytecznym, bo zdrowie i figura


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Spartanka20 - 11-03-2013 12:10

to jest masakra jakaś z tym tasiemcem... weźcie no fuj


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Magda.W. - 11-03-2013 15:39

Tylko że oprócz zrzucenia kilku kg - bo nie wiem że prócz idealnej figury, tasiemiec sieje straszne spustoszenie w naszym organizmie. Wiele byłabym w stanie zrobić dla pięknego wyglądu, jednak nic nie zastąpi ciężkiej pracy na siłowni.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - green - 11-03-2013 16:04

(11-03-2013 15:39)Magda.W. napisał(a):  Tylko że oprócz zrzucenia kilku kg - bo nie wiem że prócz idealnej figury, tasiemiec sieje straszne spustoszenie w naszym organizmie. Wiele byłabym w stanie zrobić dla pięknego wyglądu, jednak nic nie zastąpi ciężkiej pracy na siłowni.

No właśnie to jakaś masakra z tym tasiemcem .....
lepiej zacząć ćwiczyć, pójść na basen jakąś suróweczkę z marchewki sobie zrobić np. z tego przepisu surówka z marchwi


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - mortaur - 12-03-2013 12:15

Dajcie spokój. Mam tylko nadzieję, że nikt tylko nie weźmie tego świństwa do ust, ponieważ jak wiadomo tasiemiec to nie jest coś co można łatwo wyleczyć.


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - Natalka - 14-03-2013 10:19

mam nadzieje, ze to będzie ostrzeżenie dla innych dziewczyn


RE: Chcesz schudnąć? Połknij TASIEMCA! - nursul - 14-03-2013 15:13

A ja mam wrażenie, że i tak znajdzie się osoba, która pomyśli, że nic jej nie grozi, że skoro komuś to zaszkodziło to znaczy, że coś źle musiał zrobić.