Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Otyłe osoby. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Otyłe osoby. (/showthread.php?tid=598)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Otyłe osoby. - Totoro - 05-08-2013 18:27

(01-08-2013 14:50)fafas napisał(a):  ludzi ocenia się najpierw po wyglądzie nie oszukujmy się... pierwsze co widzisz widzisz jak osoba wygląda, a nie jaki ma charakter, oczywiście nie każdy od razu szufladkuje na wstępie "okej, ta gościówa jest gruba, może sobie wybić z głowy że do niej w ogóle zagadam" ale nie zmienia to faktu, że jak kogoś widzisz to w jakiś sposób już go oceniasz.. taka jest ludzka natura. Kto mnie zna ten wie że jestem ostatni do uprzedzania się do kogokolwiek kogo dopiero co poznałem, a i tak nie poradzę na to że do głowy wpychają mi się stereotypowe myśli.
Jestem pełen podziwu dla ciebie Totoro Smile oby tak dalej tylko nie przesadź w druga stronę Tongue na chudzielców też różnie gadają Tongue wiem coś o tym z pierwszej ręki


Postaram sie nie przesadzić Big Grin. Chcę dojść do wagi 55 Wink myślę, że przy wzroście m.62 będzie dobrze Smile.


RE: Otyłe osoby. - luiz - 06-08-2013 09:49

Moim zdaniem każdy może schudnąć Wink Wystarczy jedynie więcej albo mniej dobrej woli Wink
_______________________
Powierzchnie biurowe Warszawa


RE: Otyłe osoby. - Anakonda - 06-08-2013 14:13

Oj, dobra wola to niestety nie wszystko, chociaż w sumie zależy od źródła otyłości.


RE: Otyłe osoby. - zari - 12-08-2013 09:25

totoro na jakim etapie chudnięcia jesteś? już osiągnąłeś 55? Smile


RE: Otyłe osoby. - Totoro - 12-08-2013 14:04

Na razie waże 62/63 kilo Smile. Jeszcze troszke Big Grin.


RE: Otyłe osoby. - mangusta - 14-08-2013 10:20

Brawo, miło widzieć że sobie tak świetnie poradziłaś. Mam tylko nadzieje ze wynikło to z własnej chęci zmian a nie nacisku innych ludzi.
Ale musi być teraz głupio tym którzy się z Ciebie śmiali Big Grin

Tylko uważaj żeby nie przesadzić lub tez nie doprowadzić do efektu jojo, trzymam kciuki Smile


RE: Otyłe osoby. - pazuzu10 - 16-08-2013 15:36

ja osobiście nie mam nic do otyłych ludzi, niestety większość przypadków otyłości nie jest winą stylu życia tych osób


RE: Otyłe osoby. - shipara - 22-08-2013 12:54

Nie ma czegoś takiego jak "ich wina". Zawsze to jest otyłych osób wina, bo zamiast się wziąć za siebie to nic nie robią tylko płaczą, że są takie grube.


RE: Otyłe osoby. - Totoro - 01-10-2013 18:46

(14-08-2013 10:20)mangusta napisał(a):  Brawo, miło widzieć że sobie tak świetnie poradziłaś. Mam tylko nadzieje ze wynikło to z własnej chęci zmian a nie nacisku innych ludzi.
Ale musi być teraz głupio tym którzy się z Ciebie śmiali Big Grin

Tylko uważaj żeby nie przesadzić lub tez nie doprowadzić do efektu jojo, trzymam kciuki Smile

O jojo się nie martwię Smile
Obiecałam sobie, że nie wrócę do starych nawyków.
Jest mała część ludzi, która śmiała się z mojej tuszy,a teraz próbuje doczepić się do czegoś innego Undecided. Niektórzy znowu zbierali szczękę z ziemi Smile.
__________________________________________________________

ważę 59/60 kilo


RE: Otyłe osoby. - klarak - 04-10-2013 13:04

(01-10-2013 18:46)Totoro napisał(a):  
(14-08-2013 10:20)mangusta napisał(a):  Brawo, miło widzieć że sobie tak świetnie poradziłaś. Mam tylko nadzieje ze wynikło to z własnej chęci zmian a nie nacisku innych ludzi.
Ale musi być teraz głupio tym którzy się z Ciebie śmiali Big Grin

Tylko uważaj żeby nie przesadzić lub tez nie doprowadzić do efektu jojo, trzymam kciuki Smile

O jojo się nie martwię Smile
Obiecałam sobie, że nie wrócę do starych nawyków.
Jest mała część ludzi, która śmiała się z mojej tuszy,a teraz próbuje doczepić się do czegoś innego Undecided. Niektórzy znowu zbierali szczękę z ziemi Smile.
__________________________________________________________

ważę 59/60 kilo

Tak trzymaj Smile grunt to dobre nastawienie psychiczne Smile