Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Jakie konto bankowe - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Inne (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Jakie konto bankowe (/showthread.php?tid=5486)



Jakie konto bankowe - maminka - 13-06-2017 16:27

Witajcie! Mam pytanie , chciałabym założyć sobie konto firmowe i nie bardzo wiem jakie wybrać najlepiej , tak by było jak najmniej opłat . Który bank najbardziej polecacie ? Czytałam Ranking Kont Osobistych i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku ewentualnie PKO BP konto za 0zł . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?Jak to wygląda w praktyce?Smile


RE: Jakie konto bankowe - aleja5 - 16-04-2019 16:19

W kwestii banku nie wiem czy jest coś lepszego obecnie niż https://www.nestbank.pl/. Sama korzystam z ich oferty od kilku lat. Wygodna aplikacja i całe zarządzenie kontem bez jakiegokolwiek problemu. Całkowicie polecam Wink


RE: Jakie konto bankowe - opiekunnestbank - 06-06-2019 18:28

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl


RE: Jakie konto bankowe - greta544 - 11-06-2019 12:39

Popatrz na rankingi i skorzystaj z porównywarek dostępnych w sieci - trochę tego jest


RE: Jakie konto bankowe - persymona - 21-06-2019 10:16

Ja mam konto w Santander bank, warunki mają bardzo fajne, opcję zwrotu kaski za rachunki i też jak się jest aktywnym i wynagrodzenie wpływa na to konto to też jest dodatkowa kaska. Za prowadzenie konta nic się nie płaci, podobnie za kartę jest 0 zł wystarczy tylko że zapłacisz nia 5 razy w miesiącu.


RE: Jakie konto bankowe - Marii675 - 06-08-2019 13:21

Wybór konta firmowego na atrakcyjnych warunkach nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne na rynku oferty. Wybór powinien paść na takie konto, którego obsługa przynosi najmniej kosztów, a bank zapewnia szereg dodatkowych usług finansowych.
-------------------------------
Sesje Elixir