Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie konto bankowe
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakie konto bankowe
Witajcie! Mam pytanie , chciałabym założyć sobie konto firmowe i nie bardzo wiem jakie wybrać najlepiej , tak by było jak najmniej opłat . Który bank najbardziej polecacie ? Czytałam Ranking Kont Osobistych i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku ewentualnie PKO BP konto za 0zł . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?Jak to wygląda w praktyce?Smile

Moje poprzednie tematy:
13-06-2017 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie konto bankowe
W kwestii banku nie wiem czy jest coś lepszego obecnie niż https://www.nestbank.pl/. Sama korzystam z ich oferty od kilku lat. Wygodna aplikacja i całe zarządzenie kontem bez jakiegokolwiek problemu. Całkowicie polecam Wink

Moje poprzednie tematy:
16-04-2019 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
opiekunnestbank
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakie konto bankowe
Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Moje poprzednie tematy:
    06-06-2019 18:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    greta544
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 13
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Jakie konto bankowe
    Popatrz na rankingi i skorzystaj z porównywarek dostępnych w sieci - trochę tego jest

    Moje poprzednie tematy:
      11-06-2019 12:39
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      persymona
      Member
      ***

      Liczba postów: 183
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Jakie konto bankowe
      Ja mam konto w Santander bank, warunki mają bardzo fajne, opcję zwrotu kaski za rachunki i też jak się jest aktywnym i wynagrodzenie wpływa na to konto to też jest dodatkowa kaska. Za prowadzenie konta nic się nie płaci, podobnie za kartę jest 0 zł wystarczy tylko że zapłacisz nia 5 razy w miesiącu.

      Moje poprzednie tematy:
      21-06-2019 10:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Marii675
      Member
      ***

      Liczba postów: 102
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Jakie konto bankowe
      Wybór konta firmowego na atrakcyjnych warunkach nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne na rynku oferty. Wybór powinien paść na takie konto, którego obsługa przynosi najmniej kosztów, a bank zapewnia szereg dodatkowych usług finansowych.
      -------------------------------
      Sesje Elixir

      Moje poprzednie tematy:
      06-08-2019 13:21
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jakie listwy? vakon 12 4,012 22-03-2024 17:15
      Ostatni post: jowitta41
        Jakie grzejniki kupić? olazola 8 768 14-03-2024 15:51
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS