Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Rozmowa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Rozmowa (/showthread.php?tid=450)

Strony: 1 2


Rozmowa - Snorlax - 27-07-2012 13:15

Wy też czasami rozmawiacie ze swoimi pupilami?? bo mi z moim psem zdarza się dość często np: dzisiaj poszliśmy na działkę się przejść i straciłem orientację i jej powiedziałem żeby szukała działki i znalazła!!!
Tak samo jak coś jem to jej tłumaczę że pewnych rzeczy niestety nie wolno jej jeść i jak coś źle zrobi to mówię " co zrobiłaś"


RE: Rozmowa - Gemello - 27-07-2012 17:46

No normalka Big Grin ja zwierzeta traktuje jak ludzi Smile)
Wiec naturalne jest to ze z nimi rozmawiam Big Grin
Moj pies naprawde duzo rozumie i jest strasznie grzeczny, przynajmniej przy mnie. dzwoni domofon, ja do niego "Siedz!" i siedzi skurczybyk Big Grin ja sie przywitam z gosciem, i patrze na niego (psa) i mowie "no dobra, idz" i DAWAJ!! przebiera lapami w miejscu xD aby szybciej Big Grin

Zwierzaki naprawde nas rozumieja ale nie raz poprostu nie chca xD


RE: Rozmowa - Zepsuta. - 27-07-2012 17:51

Rozmawiam ze swoimi zwierzętami Big Grin to znaczy mówię im wszystko np. mój kot leży obok mnie a ja do niego gadam xD w sumie o wszystkim Big Grin a potem mama mnie pyta co robię i z kim gadam


RE: Rozmowa - Snorlax - 28-07-2012 03:37

Dziękuję Ci Ola i Rafał bo myślałem że tylko ja jestem tak "szurnięty" , że rozmawiam z moim ukochanym pupilkiem


RE: Rozmowa - Henuttaunebu - 28-07-2012 10:56

haha gadanie do swoich zwierząt jest totalnie normalne, więc nie wiem o co Ci chodzi. Właśnie dziwne by było to, jakbym z nimi nie rozmawiała O.o Ja swojemu psu co chwile coś mówię, opowiadam i tak dalej. To nic nadzwyczajnego Wink


RE: Rozmowa - Snorlax - 28-07-2012 14:13

No bo ja myślałem , że to jest co najmniej dziwne rozmawiać ze swoim pupilkiem! Tongue


RE: Rozmowa - slash - 28-07-2012 20:29

moja rozmowa z kotem ogranicza się do 'spier*alaj' kiedy wejdzie mi w drogę xd


RE: Rozmowa - Sagor - 01-08-2012 12:17

slash mam to samo tylko z psem Tongue


RE: Rozmowa - scrappy - 02-08-2012 14:18

No pewnie. Częste rozmowy to podstawa udanego związku partnerskiego między człowiekiem a pupilem :3


RE: Rozmowa - twistet - 11-12-2012 17:34

hehe a kupujecie coś swoim zwierzątkom pod choinkę? Tongue ja mam 3 letnią kotkę i chciałbym jej coś kupić tylko nie wiem do końca co, bo i tak wszystkie zabawki tylko walają się po podłodze i bawi się nimi 2 razy do roku Tongue