Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
popęd seksualny - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dojrzewanie (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: popęd seksualny (/showthread.php?tid=377)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


popęd seksualny - innyODwszystkich - 07-07-2012 15:07

Mam pytanie jak zatrzymac popęd seksualny.
Mam z tym problem bo ciagle chce to robić i nie wiem jak o tym przestac myslec .
Z góry dzieki za odpowiedzi


RE: popęd seksualny - Jacky - 07-07-2012 16:26

Seks, masturbacja... możesz ewentualnie iść do kościoła.


RE: popęd seksualny - Gemello - 07-07-2012 22:58

jakcy .... smieje sie sam do siebie przez ciebie xD jeb*ny xD

Ale masz partnerke ??
jak tak to masz polowe sukcesu Big Grin
Moze zimny prysnic Big Grin ooo albo wysiłek, 3 godz na rowerze, wracam styrany, i nawet jesli lezala by naga megan fox w moim lozku musialbym odmowic XD
no i ostatnia rada, najlepsza ale zato jaka oklepana xD (dosłownie), MASTURBACJA ! : O
Jak ci sie tak strasznie chce to sobie ulzyj xD


RE: popęd seksualny - Jacky - 08-07-2012 01:58

Lubisz klepać, daj mi repa, trololoo


RE: popęd seksualny - Zepsuta. - 08-07-2012 15:03

Dojrzewasz, nic w tym dziwnego nie ma po prostu musisz to przetrwać poprzez tak jak chłopaki pisali seks, masturbacje lub inny wysiłek fizyczny


RE: popęd seksualny - Sebas - 09-07-2012 01:00

Najelpiej się nie masturbuj bo można się od tego uzależnić jedynym trafnym wyjściem jeżeli nie masz dziewczyny było by pójście na dyskotekę i wyrwanie jakiejś fajnej dziewczyny po postawieniu jej paru drinków raczej powinna Ci się oddać Tongue
Ewentualnie można udać się do domu publicznego około 200zł/1h i sam sobie wybierasz pannę która Ci się podoba wszystkie są nagie , drinki kosztują jakieś 50 zł za 1 ale nie idziesz tam przecież pić Tongue
Albo tak jak chłopaki pisali wzmożony wysiłek fizyczny


RE: popęd seksualny - slash - 09-07-2012 13:16

(09-07-2012 01:00)Sebas napisał(a):  Najelpiej się nie masturbuj bo można się od tego uzależnić jedynym trafnym wyjściem jeżeli nie masz dziewczyny było by pójście na dyskotekę i wyrwanie jakiejś fajnej dziewczyny po postawieniu jej paru drinków raczej powinna Ci się oddać Tongue
Ewentualnie można udać się do domu publicznego około 200zł/1h i sam sobie wybierasz pannę która Ci się podoba wszystkie są nagie , drinki kosztują jakieś 50 zł za 1 ale nie idziesz tam przecież pić Tongue
Albo tak jak chłopaki pisali wzmożony wysiłek fizyczny


czy sugerujesz,że każda fajna dziewczyna po kilku drinkach da Ci dupy?Fajne masz zdanie o dziewczynach..

WYJDŹ I NIE WRACAJ KOLEGO :*


RE: popęd seksualny - Sebas - 09-07-2012 13:40

nie każda ale na dyskotekach jest bardzo dużo takich i ja ich raczej nie lubię ale czasem się przydają Tongue
Jak już kogoś będę szukał to jakąś normalną a na razie liczy się dobra zabawa


RE: popęd seksualny - Gemello - 09-07-2012 16:01

powiedz mi do jakich clubow chodzisz : O
to ja przyjade chetnie bardzo i to zobacze xD
Po 1. !! po co dziewczyna ma sie z toba ... ten teges? musisz miec cos a nie ze postawisz jej pare drinkow xD nawet jesli jest puszczalska to musisz jej udowodnic ze numerek z toba to "prestiz" xD


RE: popęd seksualny - Jacky - 09-07-2012 21:05

Ja mówię zawsze że mam trzy jądra, ciekawość bierze górę : D