Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Impreza którą najlepiej wspominacie. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Rozrywka (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Impreza (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Impreza którą najlepiej wspominacie. (/showthread.php?tid=374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - kamalita - 21-02-2017 16:02

Chyba moja 18nastka, ale kiedy to było. Smile Mam natomiast co wspominać i też sporo zdjęć i filmików.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - harter - 23-02-2017 23:16

masakra jak wyzgonowałem w kinie Smile


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - maciek123123 - 27-03-2017 12:32

moja najlepsza impreza na jakiej bylem byl moj slub , wiadomo z przygotowaniami ciezko byly pytania np gdzie kamerzysta olsztyn? ale po ciezkiej przeprawie wesele wyszlo bardzo fajnie i najlepiej je wspominam Smile


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Oliwa - 10-04-2017 10:39

Jak zależy Ci na profesjonalnej obsłudze to z pewnością realizacja wizji warszawa zajmie się takim wydarzeniem. U znajomego z powodzeniem realizowali transmisję z kilku większych koncertów.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - ewcia - 12-07-2017 16:36

W moim przypadku tęsknię za szkolnymi prywatkami z dawnych lat.Szkoda że te czasy już minęły bezpowrotnie.Pozostały tylko wspaniałe wspomnienia.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Kalina789 - 13-07-2017 12:50

Ja najlepiej wspominam wesele mojej siostry. Wynajęła hotel pod Warszawą w którym sala była przepięknie udekorowana, do tego świetna muzyka i przepyszne jedzenie. Bawiłam się do samego rana.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Lukrecja - 31-07-2017 16:11

Ja póki co mam nadzieję, że impreza mojego życia jeszcze przede mną. Może będzie to np. sylwester warszawa . Szukając fajnego pomysły na spędzenie w tym roku jego zakończenia, natknęłam się w sieci na ofertę Venecia Palace. Są tam organizowane dwa bale, bardzo ekskluzywne i powiem Wam szczerze, że bardzo chciałabym w takim wyjątkowym przyjęciu uczestniczyć.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - highteen - 31-07-2017 17:53

hmm, najlepiej wspominam chyba sylwestra, bodajże 2014, który spędziłem w górach ze znajomymi Smile było świetnie


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - Maziaja - 11-11-2017 16:05

A ja mam nadzieję że ta najlepsza impreza przede mną. Znalazłam bardzo fajna ofertę Bal Sylwestrowy w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Hotel sto metrów od morza (pięknie musi wyglądać
w zimowej szacie). A program pobytu jest bardzo ciekawy zobaczcie tu https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwester-2017-nad-morzem/
Dużo propozycji nie tylko dla dorosłych, ale jak ktoś nie ma co w tym czasie zrobić z dzieckiem, to śmiało można je zabrać ze sobą. Organizatorzy przygotowali dla nich sporo atrakcji.


RE: Impreza którą najlepiej wspominacie. - fabijem - 07-12-2017 16:14

AngelAngel