Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
suszarka do włosów - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: suszarka do włosów (/showthread.php?tid=35738)

Strony: 1 2


suszarka do włosów - fromja - 14-07-2020 14:08

Jakie posiadacie suszarki do włosów? Co polecacie? Przede wszystkim zależy mi żeby miała sporą moc, żeby można było szybko wysuszyć włosy, miło by było jakby miała jonizację i zimny nawiew.


RE: suszarka do włosów - hutkowa - 24-07-2020 15:09

mam suszarkę babyliss exclusive, działa bardzo fajnie, jakbyś byla w sklepie to taka biała ze złotymi elementami, chyba tylko w media expert można ją dostać, ma regulację temperatury, mocy i zimny nadmuch oraz oczywiście jonizację, ja ci gorąco ten model polecam


RE: suszarka do włosów - evelinka23 - 14-10-2020 14:31

suszarka bardzo mocno niszczy włosy, podobno jak i prostownica czy lokówka, dlatego ja staram się ich unikać, za to niedawno byłam na rewelacyjnym zabiegu na włosy - terapia keratynowa Amazon Keratin wykonuje się ją za pomocą keratyny fryzjerskiej, która jest dostępna w 3 rodzajach ( jabłkowa, czekoladowa i winogronowa) Jeśli chcecie wyprostować włosy mocno kręcone to najlepiej sprawdzi się tutaj opcja winogronowa. Po zabiegu włosy stają się miękkie, lśniące i przestają się plątać


RE: suszarka do włosów - hutkowa - 16-10-2020 15:41

jeśli dobrze dobierzesz sprzęt do włosów i bedziesz do prawidłowo uzywać to włosy nie powinny na tym ucierpieć, szczególnie jeśli chodzi o suszarkę. MAm sprzęt od babyliss, często suszę na najniższej temperaturze, włosy są miękkie, błyszczące


RE: suszarka do włosów - karolina11 - 20-01-2021 13:09

Już od dłuższego czasu unikam suszenia włosów suszarką, ponieważ ciepłe powietrze bardzo mocno niszczy strukturę włosa. Jakiś czas temu udałam się na zabieg, który mogę polecić jeśli macie suche i zniszczone włosy, chodzi mi o terapię keratynowa. Ten zabieg przeprowadza się z użyciem keratyny marki Amazon Keratin można wybrać pomiędzy 3 rodzajami (jabłkowa, winogronowa i czekoladowa). Winogronowa to najmocniejsza i najdłużej działająca opcja - nawet do 6msc. Po terapii włosy - gładkie, elastyczne, miękkie i odżywione


RE: suszarka do włosów - tralinka - 01-05-2021 01:30

Zobaczcie na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaka-suszarke-do-kreconych-wlosow-wybrac-.bhtml jaką kupić suszarkę do kręconych włosów. Wcale nie jest tak, że suszenie niszczy włosy, zależy od temperatury suszenia, rodzaju suszarki. Warto kupić sprzęt z dyfuzorem, znacznie lepiej pomaga ujarzmić niesforne włosy i przemienić je w piękne loki.


RE: suszarka do włosów - MampsaTobiego - 02-05-2021 00:43

(16-10-2020 15:41)hutkowa napisał(a):  jeśli dobrze dobierzesz sprzęt do włosów i bedziesz do prawidłowo uzywać to włosy nie powinny na tym ucierpieć, szczególnie jeśli chodzi o suszarkę. MAm sprzęt od babyliss, często suszę na najniższej temperaturze, włosy są miękkie, błyszczące

Zgadzam się, dobra suszarka to połowa sukcesu, ale druga połowa to dobra termoochrona. Kosmetyki do termoochrony włosów to w mojej opinii podstawa, gdy zależy nam na pięknych, zdrowych i lśniących kosmykach. Przetestowałam już sporo ale moim ulubieńcem jest zdecydowanie BALMAIN Thermal Protection Spray. Tu zamawiałam: https://sklep.magiablondu.pl/kosmetyki-do-termoochrony-wlosow Musicie tego spróbować, włosy są po nim idealnie miękkie i miłe w dotyku.


RE: suszarka do włosów - Olaprima - 16-05-2021 13:48

Teraz jest dostępnych bardzo duży wybór różnego rodzaju suszarek do wlosów wiec z pewnoscia wybierzesz dla siebie ta wlaściwą Warto też pamiętac aby po takim regularnym suszeniu odpowiednio wzmocnic i odżywic włosy. Ja to robię stosując balsam termoaktywny Inoar termoliss. Doskonale chroni przed wysoką tamperaturą różnych urządzeń. Zawiera moc wartościowych składnikow


RE: suszarka do włosów - krateczka - 17-07-2022 00:44

cale zycie mialam suszarki najtansze z marketu.. szybko sie palily, smierdzialy itd.. teraz mam pro dryers z babyliss i uwazam ze byla warta swojej ceny


RE: suszarka do włosów - fromja - 22-07-2022 00:35

Babyliss ma świetny sprzęt, ja też ich suszarkę kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Działa super, jest cicha i ma ładny design, mój model ma też jonizację.