Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suszarka do włosów
Autor Wiadomość
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
suszarka do włosów
Jakie posiadacie suszarki do włosów? Co polecacie? Przede wszystkim zależy mi żeby miała sporą moc, żeby można było szybko wysuszyć włosy, miło by było jakby miała jonizację i zimny nawiew.

Moje poprzednie tematy:
14-07-2020 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: suszarka do włosów
mam suszarkę babyliss exclusive, działa bardzo fajnie, jakbyś byla w sklepie to taka biała ze złotymi elementami, chyba tylko w media expert można ją dostać, ma regulację temperatury, mocy i zimny nadmuch oraz oczywiście jonizację, ja ci gorąco ten model polecam

Moje poprzednie tematy:
24-07-2020 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
evelinka23
Member
***

Liczba postów: 105
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: suszarka do włosów
suszarka bardzo mocno niszczy włosy, podobno jak i prostownica czy lokówka, dlatego ja staram się ich unikać, za to niedawno byłam na rewelacyjnym zabiegu na włosy - terapia keratynowa Amazon Keratin wykonuje się ją za pomocą keratyny fryzjerskiej, która jest dostępna w 3 rodzajach ( jabłkowa, czekoladowa i winogronowa) Jeśli chcecie wyprostować włosy mocno kręcone to najlepiej sprawdzi się tutaj opcja winogronowa. Po zabiegu włosy stają się miękkie, lśniące i przestają się plątać

Moje poprzednie tematy:
14-10-2020 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hutkowa
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: suszarka do włosów
jeśli dobrze dobierzesz sprzęt do włosów i bedziesz do prawidłowo uzywać to włosy nie powinny na tym ucierpieć, szczególnie jeśli chodzi o suszarkę. MAm sprzęt od babyliss, często suszę na najniższej temperaturze, włosy są miękkie, błyszczące

16-10-2020 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: suszarka do włosów
Już od dłuższego czasu unikam suszenia włosów suszarką, ponieważ ciepłe powietrze bardzo mocno niszczy strukturę włosa. Jakiś czas temu udałam się na zabieg, który mogę polecić jeśli macie suche i zniszczone włosy, chodzi mi o terapię keratynowa. Ten zabieg przeprowadza się z użyciem keratyny marki Amazon Keratin można wybrać pomiędzy 3 rodzajami (jabłkowa, winogronowa i czekoladowa). Winogronowa to najmocniejsza i najdłużej działająca opcja - nawet do 6msc. Po terapii włosy - gładkie, elastyczne, miękkie i odżywione

Moje poprzednie tematy:
20-01-2021 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: suszarka do włosów
Zobaczcie na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie...rac-.bhtml jaką kupić suszarkę do kręconych włosów. Wcale nie jest tak, że suszenie niszczy włosy, zależy od temperatury suszenia, rodzaju suszarki. Warto kupić sprzęt z dyfuzorem, znacznie lepiej pomaga ujarzmić niesforne włosy i przemienić je w piękne loki.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2021 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MampsaTobiego
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: suszarka do włosów
(16-10-2020 15:41)hutkowa napisał(a):  jeśli dobrze dobierzesz sprzęt do włosów i bedziesz do prawidłowo uzywać to włosy nie powinny na tym ucierpieć, szczególnie jeśli chodzi o suszarkę. MAm sprzęt od babyliss, często suszę na najniższej temperaturze, włosy są miękkie, błyszczące

Zgadzam się, dobra suszarka to połowa sukcesu, ale druga połowa to dobra termoochrona. Kosmetyki do termoochrony włosów to w mojej opinii podstawa, gdy zależy nam na pięknych, zdrowych i lśniących kosmykach. Przetestowałam już sporo ale moim ulubieńcem jest zdecydowanie BALMAIN Thermal Protection Spray. Tu zamawiałam: https://sklep.magiablondu.pl/kosmetyki-d...ony-wlosow Musicie tego spróbować, włosy są po nim idealnie miękkie i miłe w dotyku.

Moje poprzednie tematy:
02-05-2021 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #8
RE: suszarka do włosów
Teraz jest dostępnych bardzo duży wybór różnego rodzaju suszarek do wlosów wiec z pewnoscia wybierzesz dla siebie ta wlaściwą Warto też pamiętac aby po takim regularnym suszeniu odpowiednio wzmocnic i odżywic włosy. Ja to robię stosując balsam termoaktywny Inoar termoliss. Doskonale chroni przed wysoką tamperaturą różnych urządzeń. Zawiera moc wartościowych składnikow

Moje poprzednie tematy:
16-05-2021 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krateczka
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: suszarka do włosów
cale zycie mialam suszarki najtansze z marketu.. szybko sie palily, smierdzialy itd.. teraz mam pro dryers z babyliss i uwazam ze byla warta swojej ceny

Moje poprzednie tematy:
17-07-2022 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fromja
Member
***

Liczba postów: 240
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: suszarka do włosów
Babyliss ma świetny sprzęt, ja też ich suszarkę kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Działa super, jest cicha i ma ładny design, mój model ma też jonizację.

22-07-2022 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  karbownica do włosów talassa 7 1,638 26-02-2024 14:56
Ostatni post: barto776
  Pielęgnacja włosów cukiereczek 27 1,748 12-11-2023 14:26
Ostatni post: patisia78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS