Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Tlenoterapia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Tlenoterapia (/showthread.php?tid=34574)



Tlenoterapia - pawelpruski - 04-10-2019 13:57

Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.


RE: Tlenoterapia - elacara - 07-10-2019 12:30

Terapia tlenowa zmniejsza wszystkie stany zapalne występujące w organizmie, nawet niezdiagnozowane, więc tym bardziej uniwersalna metoda leczenia. Chodzę i czuję poprawę na poziomie jakości snu, koncentracji, pracy mózgu. Dosłownie jestem w stanie większe obciążenie wytrzymać, a nie uprawiam żadnego sportu wyczynowo. W Skawinie tylko OxyTerapia, ul. Korabnicka 7A. Profesjonaliści z nowoczesnym sprzętem. Nie wiem, czy w regionie jest w ogóle coś podobnego.


RE: Tlenoterapia - Inżynier Mamoń - 08-10-2019 09:28

Nigdy nie słyszałem o takiej terapii, a brzmi to naprawdę nieźle.


RE: Tlenoterapia - Anakonda - 14-10-2019 11:21

coraz częściej słyszę o czymś takim ale nie wiem kompletnie na czym to polega. Ktoś może w kilku zdaniach powiedzieć?


RE: Tlenoterapia - biddu - 24-01-2022 00:59

Jest to metoda, która wykorzystuje lecznicze właściwości stuprocentowego tlenu pod zwiększonym, ale bezpiecznym dla każdego, ciśnieniem atmosferycznym. Przede wszystkim wspomaga leczenie wielu przewlekłych schorzeń układu oddechowego. Dostępna jest komora hiperbaryczna w Warszawie - polecam zapoznać się z ofertą


RE: Tlenoterapia - ewelina546 - 05-07-2022 22:00

Na Mokotowie u nich jest terapia hiperbaryczna https://www.biorezonans-mokotow.pl/ - cenowo chyba korzystniej wychodzi po kilku zabiegach tez widoczne efekty i lepsze samopoczucie