Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Marihuana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Marihuana (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Marihuana - kosmonauta - 21-01-2015 19:56

Ja jestem przekonany, że powinna być legalna, bo tylko wtedy można zagwarantować jej jakość. Nigdy nie wiadomo jakie świństwo sprzedają dilerzy osiedlowi


RE: Marihuana - JarekZ - 16-03-2015 11:05

Chyba nie doczekam czasów, w których będzie legalna.


RE: Marihuana - JarekCzyz - 21-03-2015 01:41

Nie pale, ale nie jestem też przeciwny.


RE: Marihuana - Paulina_Maslowska - 08-04-2015 08:55

Nie unaje tego i przeprowadzam testy http://sklep-alkomaty.pl/narkotesty/10057-marihuana-test-mocz.html . Miałam inne zdanie, ale poznałam kilka osób, które były fizycznie uzależnione i widziałam co się z nimi działo.


RE: Marihuana - cassie86 - 23-09-2015 00:33

Przeginanie w każdej dziedzinie jest złe, jesli ktoś pali maryskę, zamiast papierosa, to juz nie jest wesoło, bo faktycznie zespól uzależnieniowy może się pojawić, i to bardzo poważny w skutkach. Ale jesli traktuje się mh okazjonalnie, to może być inspirujące.


RE: Marihuana - Tobor - 28-09-2015 17:44

Wszystko jest dla ludzi, byle z głową. Chociaż nie brak jest idiotów, tacy ludzie nie powinni palić.

deska kompozytowa Poznań


RE: Marihuana - Spartanka20 - 02-10-2015 13:10

trochę racjiw tym jest, za nastolatka próbowałam, ale bez szału


RE: Marihuana - Anakonda - 15-01-2016 20:01

ja też wolę trzymać się od tego z daleka


RE: Marihuana - Homito99 - 16-01-2016 22:07

Nigdy w życiu nie paliłem marichuany i nie zamierzam. Nie rozumiem jak można brać takie świństwo.


RE: Marihuana - Misterio - 18-01-2016 01:59

Tak po przeczytaniu swoich komentarzy z 2012 roku oraz po większym doświadczeniu w temacie jestem przeciwny jej legalizacji, chyba że w celach medycznych. Już mówię dlaczego. Wielu moich znajomych pali (sam też paliłem trochę) więc tak kto mówi że nie uzależnia jest w błędzie. Moi znajomi tak mówili, a dziś w większości każdy raz dziennie pali. Teraz co do nieszkodliwości to mówię gówno prawda, bo zauważcie (tu do palaczy) jak często zdarzają wam się tak zwane "dziury", nie jest wam się ciężko skoncentrować czy zapamiętać informacji lub robić paru rzeczy na raz (pisania z 5 osobami naraz czy słuchania np. wiadomości z radia i pisania z inną nie sprawia wam trudności?). Oczywiście marihuana ma też swoje plusy bo działa od stresująco,
pomaga na sen, wspomaga apetyt i jest stosowana w medycynie. Bzdurą jest że są po tym halucynacje czy inne krzywe "banie" jeśli tak miałeś to nie paliłeś marihuany tylko kropione świństwo.
Jednym słowem nie powinna być legalna (w sensie że idę do sklepu i kupuje) tylko w aptece na receptę. Co do kar za posiadanie to powinno to być jako wykroczenie i karane potężnym mandatem, a nie więzieniem czy wyrokiem w zawieszeniu.

Moja opinia w tym temacie jest tylko na podstawie obserwacji moich znajomych jak i po sobie. Chociaż jestem zdania że każdy ma swój mózg i powinien go używać bo wszystko jest dla ludzi ale z głową, a jednak normalna legalizacja ułatwi dostęp do tego 13latką które jeszcze nie bardzo tej główki używają.