Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Marihuana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Marihuana (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Marihuana - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 22:25

Pale, nie powiem że nie, ale bardzo rzadko, ostatnio prawie wogóle. Ale mialam przypadek, ze moj kolega, jak zapalił to chodzil i darł jape ze jest jakimś królem buszu i skakał po wszystkim. Dosłownie.


RE: Marihuana - Demolition Man - 10-06-2012 02:09

Osobiście lubię od czasu do czasu zapalić, oczywiście ze znajomymi i obowiązkowo w mieszkaniu i bekę sobie wkręcać, na jakiś większych imprezach przeszkadza mi to nie mogę ogarnąć tej krzątaniny ludzi i oczywiście dam się namówić na alkohol a mieszanie thc z etanolem ma nie ciekawe skutki.

Co do uzależnienia to wydaje mi się że trochę inaczej jest niż np jeśli chodzi o papierosy po których ma się fizyczną i psychiczną potrzebę zapalenia a tu mamy jedynie psychiczne uzależnienie "chcę się nastukać żeby znów było fajnie"


RE: Marihuana - Jacky - 11-06-2012 01:09

Ja nigdy po tym nie zamulam. A jaram średnio 1-2 razy w tygodniu. Zawsze dużo śmiechu i zawsze dużo jedzenia. DUŻO JEDZENIA. Znaczy się. Na prawdę dużo ^^


RE: Marihuana - Demolition Man - 11-06-2012 01:52

No cóż gastro to powszechny objaw Big Grin


RE: Marihuana - Jacky - 11-06-2012 01:54

I w sumie mój ulubiony, hahahahah Big Grin 'MAM GASTROFAZĘ"


RE: Marihuana - ulabuga - 11-06-2012 23:30

Jeju jak widze co niektorzy co tu pisza to az mnie lamie..Jak masz zamułe po jaraniu czyli masz z*********e ch****e jaranie Smile...Co do postu Big Grin tez sobie raz w tygodniu lubie zajarać i się posmiac. Wink) Najgorsze co moze byc to zamulka PO jaraniu a nie w trakcie fazy Smile bo w trakcie fazy mam smiech i gastro a nie zamule. Smile


RE: Marihuana - Misterio - 12-06-2012 00:05

Chu*we lub tez zjarane za dużoSmile
Ja mam zamułe bo mam zalepe i w tedy leje sie browar i jest po mnie ;p
A jaranie jest dobre bo prościutko z czech (uroki mieszkania przy granicy Wink )


RE: Marihuana - Demolition Man - 12-06-2012 01:27

Podczas jarania to jest beka nieziemska jeśli chodzi o mnie po prostu od razu nie wiadomo czemu Big Grin A zamula po lub z alko to wtedy zwala z nóg choć raz miałem zgon total po alko i zjarałem blanta i nagle faza alko zeszła Big Grin


RE: Marihuana - Kaczy - 12-06-2012 21:22

Ja do tego nic nie mam, od czasu do czasu sobie zapale a tak to tylko alko Smile

Czasem Chillout jest git


RE: Marihuana - dzelaa - 12-06-2012 22:05

po alkoholu ludzie są niekiedy agresywni a po zielsku totalny chill Big Grin od czasu do czasu można Tongue