Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Marihuana - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Marihuana (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Marihuana - Zepsuta. - 08-06-2012 22:18

(08-06-2012 16:46)Bankai napisał(a):  Po niektórych gatunkach tej oto roślinki ma się takie schizy, że strojąc na brzegu pustego basenu można mieć wyobrażenie, że jest tam woda i skok na główkę, a potem dziwne, że kark strzaskany w 8924375 miejscach.
chyba tylko po jakiś dopalaczach albo ktoś coś musiał wcześniej brać zanim zajarał. Marihuanna jedyne co może to powoduje depresje poprzez zabijanie szarych komórek. Po drugie po maryśce przeważnie się zamula Smile.


RE: Marihuana - P b - 08-06-2012 22:26

Godzina świetnej zabawy nastepne godzny to krzywe jazdy. Niestety taki efekt już jest i zostanie ;/


RE: Marihuana - Bankai - 08-06-2012 22:28

Zepsuta, znasz może taką odmiankę jak Amnesia? Po tym są gorsze odpały niż opisałem. Wiem, bo sprawdzałem, niestety.


RE: Marihuana - Zepsuta. - 08-06-2012 22:29

Proszę Cię to są wymysły jakiś chorych ludzi. Osobiście paliłam Amnesie i jedyne co mi było to fajny chillout a potem jedzenie <3.


RE: Marihuana - Gosiaaczek_ - 09-06-2012 12:58

Probowałam, próbowałam. Ale musze odpuscic bo nie chce wpaść w nałóg.


RE: Marihuana - P b - 09-06-2012 13:22

(09-06-2012 12:58)Gosiaaczek_ napisał(a):  Probowałam, próbowałam. Ale musze odpuscic bo nie chce wpaść w nałóg.

Marihuana nie uzależnia, znałem gościa który w jednym tygodniu palił po 6 jointów dziennie, a w nastepnym ani jednego, także wiesz ^ ^ Już bardziej uzależniają papierosy, a po takim poście moge wnioskowac że w ogóle nie paliłaś ^ ^


RE: Marihuana - Bankai - 09-06-2012 15:23

Pb, nie uzależnia FIZYCZNIE, psychicznie już tak. Na początku jeden buszek śmierdziuszek, potem się spodoba i dalej aż wreszcie nie można przestać ^^


RE: Marihuana - P b - 09-06-2012 15:26

Wszystko zależy od naszej siły woli


RE: Marihuana - diz - 09-06-2012 18:45

wiecie co, sam znam sporo osób ktore sa po prostu nie w humorze jak nie dostaną swojej codziennej dawki thc. po prostu, sa rozdraznieni a jak już widzą ze palenie jest blisko to usmiech na twarzy i generalnie zycie jest piękne. na dłuższą mete nawet najczystszy skun z Jamajki uzaleznia i nie powiecie mi że nie. po drugie, znam sporo osób które sie stoczyły przez jaranie i teraz cpaja jakies inne popier****** rzeczy. po prostu, trzeba znać umiar Wink


RE: Marihuana - Bankai - 09-06-2012 20:45

Diz +1, tak jak wszystko musi mieć swój umiar nawet ziółko. Okazyjnie to jest dobrze, sobie raz na miech czy na parę tygodni z kumplami wziąć na imprezce dla rozluźnienia po ciężkich przeżyciach - OK ^^ Ale co dzień po to, żeby dostarczyć do krwi THC - Fail.