Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? (/showthread.php?tid=2572)

Strony: 1 2 3


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - kajteeek - 09-03-2018 09:57

Może lepiej byłoby nie pić? :o


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - MonikaK - 20-06-2018 11:39

Jakiegoś szałowego efektu chyba nie będzie i nagle cudownie nie wytrzeźwiejesz, zwłaszcza jeśli wypiło się naprawdę bardzo dużo Wink Jednak na usuwanie alkoholu z organizmu dobrze jest pić dużo wody niegazowanej, zapewnić sobie porządną dawkę ruchu a do tego dobre są też saszetki z 2kc restart. Mają w składzie kwas fumarowy, który ma działanie detoksykacyjne. To wszystko działa - sprawdzone na sobie Smile


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - MattJedi - 28-06-2018 10:55

Podobno trzeba pic dużo wody, aż wszystko 'wyrzucimy' z naszego organizmu.


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - bluem - 18-03-2020 13:07

tabletki na kaca są ok


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - Bonaven - 24-03-2020 18:06

Nie mocnych i gdyby nie kac ludzie piliby na okragło Smile


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - zu0816 - 05-05-2020 00:13

Mój mąż gdy wypije w weekend to rano w poniedziałek sprawdza alkomatem czy ma jakieś promile - https://alko-maty.pl/ Uważam, że to bardzo odpowiedzialne zachowanie. Dzięki alkomatowi ma pewność, że jest trzeźwy i może spokojnie pojechać do pracy.


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - sammas - 18-06-2020 17:26

Nie ma chyba nic prostszego żeby szybciej dość do siebie po imprezie niż oryal after party , on stawia na nogi bardzo szybko i niweluje skutki imprezy na której się trochę przeholowało z alkoholem


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - ozzyon - 06-05-2021 20:07

Słyszałem pozytywne opinie o odtruciu alkoholowym w Warszawie, które polega na dożylnym podaniu glukozy oraz soli fizjologicznej. Dzięki temu organizm może znacznie szybciej pozbyć się nadmiaru toksyn. Kroplówka podawana jest po dokładnym wywiadzie, w którym ustala się wagę pacjenta, jego wzrost, ale również ilość wypitego alkoholu. Myślę, że to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy przesadzimy z alkoholem.


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - magda676 - 10-05-2021 21:57

Są jakieś sposoby?

___
lek na ptasią grypę


RE: Trzeźwienie - jak zrobić to szybciej? - klara - 07-09-2021 11:45

Wydaję mi się, że najszybszym sposobem jest chyba detoks. Wiele osób jest przekonanych, że to zabieg skierowany wyłącznie dla osób uzależnionych, ale nic bardziej mylnego. Czytałam na https://odtruwaniegdansk.pl/, że z odtrucia mogą skorzystać także osoby, którym jednorazowo zdarzyło się przesadzić z alkoholem. Zabieg odtrucia alkoholowego jest przeprowadzony w domu pacjenta. Cały proces polega na dożylnym podaniu kroplówki i leków farmakologicznych.