Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
zmęczenie i senność - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: zmęczenie i senność (/showthread.php?tid=1744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: zmęczenie i senność - danosia - 23-11-2017 14:26

Dziwię się, że nikt nie wspomina o Biovitalu. Przecież to najlepszy, z tego co wiem, środek na poprawę kondycji organizmu oraz zwiększenie energii i to niezależnie od wieku. Ja pamiętam, że moja babcia kiedyś go piła, ale wczytałam się w jego działanie to tak naprawdę przeznaczony jest także dla młodszych osób. Ja sobie piję codziennie po jednej łyżce (zalecana dawka) i czuję się naprawdę dobrze, nie odczuwam senności jak kiedyś, dużo lepiej funkcjonuję, utrzymuję dłużej skupienie (a to ważne, bo mam papierkową robotę). Robiłam sobie ostatnio badania okresowe i o dziwo nawet wyniki krwi mam lepsze Big Grin


RE: zmęczenie i senność - Maszka - 23-11-2017 20:46

To tak nie działa z tego co wiem, ale fajnie, że czujesz się lepiej. Smile


RE: zmęczenie i senność - danosia - 29-11-2017 12:23

dokładnie tak działa ze względu na żelazo i ekstrakt głogu, które poprawiają krążenie i dopływ tlenu. co za tym idzie mózg jest bardziej dotleniony


RE: zmęczenie i senność - yoohoo - 30-11-2017 11:33

Można też wprowadzić dietę "na koncentrację". Zazwyczaj takie problemy biorą się z różnych niedoborów.


RE: zmęczenie i senność - MysiaPysia - 30-11-2017 12:55

Może to brak witamin? Teraz taka pora roku....


RE: zmęczenie i senność - kris12 - 02-01-2018 01:07

Zobaczcie sobie tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ . Jest tam namiar na klinikę Psychomedic. Tam na pewno trafimy na dobrych specjalistów. Poza tym na pewno dużym udogodnienie jest to, że nie ma tam kolejek.


RE: zmęczenie i senność - jjusti18 - 26-01-2018 15:33

Nie wiem jak wy sobie radzicie ze zmęczeniem, ale ja najczęściej sięgam po jakieś przekąski. Jakiś czas temu dowiedziałam się o tym tutaj http://www.wiedzanet.pl/jak-walczyc-z-sennoscia/ . Wypróbowała ten sposób i faktycznie działa.


RE: zmęczenie i senność - MonikaK - 31-01-2018 22:39

A kiedy ostatnio się badałaś? Smile Warto zrobić sobie podstawowe wyniki, chociażby testem zdrowie complex z Domowego Laboratorium, mogą one wykazać przyczynę złego samopoczucia Smile Sama już robiłam kiedyś ten test i wyniki wyszły wiarygodnie bo później powtarzałam je w laboratorium dla pewności Smile


RE: zmęczenie i senność - eris - 31-01-2018 23:27

mi bardzo pomaga poranny trening,dzieki temu czuje sie wypoczety


RE: zmęczenie i senność - lenalenka - 31-01-2018 23:43

Moim zdaniem należy udać się do specjalisty a potem dopiero działać na własną rękę.
Możesz też poczytać na ktomalek.pl o tym, co jest najlepsze na zmęczenie i jak to stosować.
Poza tym rozpisane są dyżury aptek szczecin i innych miast. W wolnej chwili sobie zerknij na to.