Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
zmęczenie i senność - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Zdrowie i uroda (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: zmęczenie i senność (/showthread.php?tid=1744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: zmęczenie i senność - Yerdary - 29-10-2015 08:43

Dokładnie masz rację, jak lekarz może Cię wyśmiać ? Nie ma opcji idź z tym jak najszybciej.


RE: zmęczenie i senność - adrianna.otulak - 05-02-2016 13:52

Zmęczenie i senność może być spowodowana wieloma poważniejszymi schorzeniami. Nie należy lekceważyć podobnych objawów. Ja często odwiedzam specjalistę i korzystam z możliwości zrobienia badania krwi w tym laboratorium- sprawdź.


RE: zmęczenie i senność - Izka - 07-02-2016 20:05

Zgadzam się zmęczenie i senność to może być oznaka wielu chorób nie tylko somatycznych, np. taka depresja również w ten sposób się między innymi objawia. Generalnie nie zaszkodzić picie dobrej kawy, wiele fajnych rodzajów znajdziesz np. w sklepie http://www.konesso.pl/Program-lojalnosciowy-cinfo-pol-23.html , ale jeśli taki stan utrzymuje się dłużej i Cię niepokoi, polecam wizytę u specjalisty...


RE: zmęczenie i senność - kostusia - 19-03-2016 13:42

Może to wszystko jest przez brak magnezu ? On się bardzo szybko wypłukuje z organizmu, więc może masz go za mało. Zrób badania chodzi mi oczywiście o morfologię wtedy będziesz wiedziała co musisz jeszcze uzupełnić Smile


RE: zmęczenie i senność - dziewczynaszamana - 23-03-2016 15:08

Ja chyba jestem przemęczona, dlatego taka senna jestem.


RE: zmęczenie i senność - yoohoo - 30-03-2016 19:53

U mnie jest ostatnio to samo. A do tego dopadło mnie męczące przeziębienie.


RE: zmęczenie i senność - Dorisga - 21-05-2016 15:57

A czy to zmęczenie nie jest widoczne poprzez skórę pod oczami? Bo ona najbardziej cierpi. Jeśli tak, to postaraj się o jej lepszą pielęgnację http://www.poradnik-kobiety.pl/pielegnacja-skory-wokol-oczu-czy-dobry-krem-pod-oczy-wystarczy I idź zrobić podstawowe badania.


RE: zmęczenie i senność - MarTyna - 21-05-2016 23:04

Wieczne zmęczenie dopada mnie zawsze wiosną. Niezależnie od tego, jaka jest pogoda, mi się zawsze chce spać. Przychodzi lato i jakoś odżywam, nie wiem, może po prostu jestem zależna od cyklów natury?


RE: zmęczenie i senność - macia - 22-05-2016 19:51

Może to wina nieprawidłowej diety? Na tej stronce możesz sprawdzić czy odżywiasz się prawidłowo darmowetesty.com


RE: zmęczenie i senność - KasiaFt - 28-05-2016 15:18

jeżeli odczuwasz takie zmęczenie to kawa już na pewno nie pomoże. Na pewno suplementacja witaminami przez kilka dni, ja zazwyczaj biorę do 10 dni, a następnie porządne wysypianie się przez kilka dni. Organizm musi się zregenerować, odzyskać równowagę i siły i będzie dobrze. Ważny jest odpoczynek więc kup pościel satynowa bawełna, która jest delikatna i chłodna w dotyku będzie ci się dobrze spałoCool