Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
szkolenie z zarządzania stresem - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: szkolenie z zarządzania stresem (/showthread.php?tid=1516)

Strony: 1 2 3


RE: szkolenie z zarządzania stresem - ewelina546 - 06-10-2015 18:15

Ja myślę, że warto by zacząć od treningu asertywności. Jeśli nauczymy się mówić "nie", łatwiej będzie, prawda? Na szkoleniach Avenhansen z tego tematu http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-zamkniete/trening-asertywnosci.html nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie nauczymy się odmawiać, negocjować warunki, mieć swoje zdanie i przez to szacunek do siebie, ale i innych. To pomoże pokonywać wszelkie problemy nie tylko w pracy.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Amoreto - 04-11-2015 19:10

Moim zdaniem, szkolenia warto jak by były przeprowadzane w jakiejś ciekawej formie . Słyszałam ostatnio, ze gamifikacja jest tutaj świetnym pomysłem na to by szkolenia były zapamiętane. Różnego rodzaju gry edukacyjne, czy symulacyjne są dobrze odbierane.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - gatta - 06-11-2015 15:01

Jest wiele szkoleń, które warto przejść, by się rozwijać i zyskiwać nowe umiejętności. Jeśli prowadzi się firmę zajmującą się handlem warto pomyśleć o szkoleniach dla działów obsługi klienta 4change. Dzięki nim pracownicy zwiększą swoją wiedzę oraz umiejętności związane z pozyskiwaniem i utrzymywaniem klientów. Dzięki stałym klientom firma będzie miała zapewnione zyski i możliwość dalszego rozwoju.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - devlin - 18-11-2015 12:47

szkoda tylko że takie szkolenia jeszcze mi nie pomogły Sad ja mam tak że jak się mega stresuje to od razu brzuch mnie boli i powieka mi lata jak szalona Sad szukałam nawet jakiś suplementów ale nie mi nie pomaga Sad


RE: szkolenie z zarządzania stresem - kostusia - 18-11-2015 14:27

A próbowaliście brać magne b6? Słyszałam, że naprawdę jest skuteczny. Uważam, że wiele osób szuka przyczyny ciągłego stresu, a nawet nie biorą pod uwagę, że może im brakować właśnie magnezu. Warto zrobić badania i wiedzieć czy nie mamy przypadkiem niedoboru. Ja co jakiś czas kontroluję poziom i wiem wtedy czy jest ok, czy mam go za mało.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Maturzysta - 06-04-2016 16:59

Warto tez skorzystać z porad z poradnika pracownika http://poradnikpracownika.pl/-w-jaki-sposob-mozna-pokonac-stres-w-pracy Są tu poza tym inne ciekawe artykuły, które są pisane przez specjalistów i dotyczą spraw pracownika, ale nie tylko. Bardzo dobrze opracowana strona.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Dytka - 08-04-2016 12:41

nawet nie wiedziałam, że są takie skzolenia ;-)


RE: szkolenie z zarządzania stresem - Eff4yo - 08-04-2016 13:51

Dużo już słyszałem na temat tego jak ograniczać stres itp, ale nie sprawdza się to. Wszystko jest kwestią naszego podejścia do danej czynności, jeżeli uważamy ją za ważną w życiu to zawsze jakiś stres będzie, chyba że robimy to już poraz setny.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - kajteeek - 18-04-2016 10:43

Myślę, że takie szkolenie byłoby przydatne, bo prawda jest taka, że nie wszyscy sobie z tym radzą i nie wiedzą co mają robić, a stres działa wyniszczająco. Prawda jest jednak taka, że dużo też zależy od indywidualnych możliwości i umiejętności.


RE: szkolenie z zarządzania stresem - charlotte - 28-04-2016 23:50

Niestety stres jest nieodłączną częścią naszego życia. Mnie najbardziej stresuje moja praca gdy mam za dużo zleceń i po prostu nie wyrabiam. Staram się wtedy chwilę odpocząć, pójść na trening i wyrzucić jakoś ten stres z siebie. ostatnio trafiłam na artykuł Stres w pracy - jak sobie z nim radzić - http://poradnikpracownika.pl/-w-jaki-sposob-mozna-pokonac-stres-w-pracy Bardzo mi pomógł. Obiecałam sobie, że wprowadzę te wszystkie wskazówki w życie i tak też staram się robić.