Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Afrodyzjaki - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Miłość i Przyjaźń (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Afrodyzjaki (/showthread.php?tid=1282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Afrodyzjaki - abednarz - 12-06-2014 22:17

Czy ktos z was stosował może afrodyzjaki ? Trochę już w naszym związku uczucia zaczynają przygasać i chciałabym nieco je rozbudzić. Zastanawiałam się na bielizną, ale to takie oklepane. Gadżetów na razie nie chce uzywać, a feromony to już inna sprawa. Czy używaliście kiedyś?


RE: Afrodyzjaki - Wieloryb - 13-06-2014 15:57

Poważnie? Link do tematu w którym nic nie ma? No dobrze, wróćmy do samego tematu afrodyzjaków.
Czytałem pozytywnym wpływie jedzenia na libido, próbowałem takiego jedzenia na kolację ale jakoś różnicy nie zauważałem. Jeżeli jest to znikoma, lub na każdego nie działa jednakowo Smile


RE: Afrodyzjaki - kajteeek - 26-06-2014 14:21

Heh, nigdy nie stosowałem żadnych afrodyzjaków, przynajmniej nie świadomie, lecz jeżeli znacie coś co przynosi dobre efekty, z chęcią zapoznam się z produktem.


RE: Afrodyzjaki - memetis - 29-06-2014 17:11

Doskonałe efekty przynoszą truskawki, mi świetnie poprawiają humor Wink


RE: Afrodyzjaki - KarinaK - 30-06-2014 15:05

Jak dla mnie, największym afrodyzjakiem jest bielizna erotyczna- czuję się w niej niezwykle kobieco. Zawsze kupuję na stronie sklepu HotLady.pl - mają tam bardzo ciekawy asortyment Smile


RE: Afrodyzjaki - Bomaro - 21-08-2014 23:34

Afrodyzjaki po prostu nie działają, albo ma się to coś, albo nie ma. No chyba, że bielizna, truskawki i szampan w dowolnej kolejności Big Grin


RE: Afrodyzjaki - K-Katerina - 26-08-2014 13:08

Dla mnie największym afrodyzjakiem jest bielizna erotyczna - kiedy czuję wzrok ukochanego na sobie, jego zadowolenie i podziw Smile nic nie działa na nas lepiej, i żadne dodatkowe afrodyzjaki nie są nam już potrzebne.


RE: Afrodyzjaki - aiborna - 30-09-2014 13:38

Jeżeli związek się psuje to raczej nie pomogą mu afrodyzjaki czy nowa bielizna.


RE: Afrodyzjaki - Nataszka - 10-10-2014 16:24

Oczywiście że pomogą - miłość fizyczna, zwłaszcza taka spontaniczna, jest to przejaw miłości wewnętrznej, sercowej, emocjonalnej. Częste pocałunki, wiele wspólnych chwil, wspólne przeżycia, romantyczne chwile - wszystko to może na nowo podgrzać wasz związek i go odświeżyć.


RE: Afrodyzjaki - Bozena2014 - 30-10-2014 14:15

Zgadzam się z Wami w 100% trzeba jakoś sobie urozmaicać w związku a propozycję które tutaj padły są najlepsze Wink