Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dieta z trenerem indywidualnym. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Dieta z trenerem indywidualnym. (/showthread.php?tid=1262)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - blfarofers - 30-06-2016 14:12

To zależy na kogo trafisz. Jeśli na osobę, która podejdzie do sprawy poważnie, ułoży Ci program treningowy "pod Ciebie" (a nie klepany z kartki), do tego dietę, nauczy Cię ćwiczyć i przypilnuje przy treningu to warto - przynajmniej ja tak uważam. Taka zabawa może sporo kosztować, ale to już każdy sobie kalkuluje pod swój portfel i zaangażowanie.

______________________
Cakebox.pl


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - gatta - 01-07-2016 14:32

No jak już płacimy za takie konsultacje, to musimy mieć chęci. Bez tego nie ma co.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - dziewczynaszamana - 19-07-2016 14:12

No gdybym miała za to płacić to byłaby motywacja.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Waright - 11-10-2016 19:54

Hmm, który trener ma wiedzę na temat układania diety. Myślę, że najlepiej udać się do specjalisty jakim jest dietetyk, który ułoży plan dietetyczny i będzie wspierał Nas podczas diety. Nie musimy za to płacić - pod tym linkiem http://www.sklepdiety.pl/home,26,konsultacje_dietetyczne_.html - kryje się bezpłatna konsultacja dietetyczna, polecam skorzystać!


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Lukrecja - 18-10-2016 10:44

Sama tak na dobrą sprawę nie posiadam żadnego dietetycznego guru, nie mniej jednak wiele ciekawych informacji na ten temat można znaleźć w sieci na http://kompendiumdiet.pl . Są tam dostępne diety różnego rodzaju, w tym chociażby mleczna i po przeanalizowaniu ich, bez większych problemów można dobrać jakąś konkretną opcję do swoich wymagań.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - wiola123 - 12-05-2017 12:29

Oczywiście że z trenerem, sam siebie tak nie zmotywujesz jak ktoś Ciebie. Do ćwiczeń proponuje stosować coś co ja już od dawna stosuje mianowicie Fit Body dodaje powera i co też ważna zmniejsza uczucie głodu.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Glosikx00 - 14-02-2018 14:12

Warto się zastanowić nad innymi sposobami na zrzucenie wagi, niekoniecznie muszą to byc diety czy aktywność fizyczna ale macie o tym oddzielny, wartościowy artykuł opinie o gm forte i wszystko o czym chcielibyśmy wiedzieć w tym temacie, jest dosłownie tam.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - MysiaPysia - 14-02-2018 15:10

Nigdy nie byłam u dietetyka, nie miałam tez programu treningowego. Wiele osób, które jednak miały zestaw ćwiczeń spersonalizowanych jest bardzo zadowolonych.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - reversa - 25-05-2018 21:50

No taka dieta ułożona indywidualnie jest najlepsza. To bez dwóch zdań. Ja dopiero jak dostałam taką dietę to uświadomiłam sobie ile błędów robiłam i co tak na prawdę na przykład powinnam jeść na kolację albo na śniadanie. Teraz tą widzę mam usystematyzowaną i nie dość że wyglądam o wiele lepiej to czuje się lepiej i męża też przekonałam do zdrowego żywienia


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - macius1 - 14-02-2019 15:33

Ogranicz węgle i słodycze i sama zaczniesz chudnąć w kolejnym etapie dorzuć coś ze supli jak choćby jeden z tych tutaj dodaj trochę ruchu i oto cały sekret odchudzania