Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dieta z trenerem indywidualnym. - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Kobiety (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Dieta z trenerem indywidualnym. (/showthread.php?tid=1262)

Strony: 1 2 3 4


Dieta z trenerem indywidualnym. - gasiorek - 23-05-2014 01:53

Tyle wszyscy piszą jak to ważna jest nie tylko dieta, ale bardziej ruch. Kto z Was i jak to łączy, czy macie swoich Guru od diet i treningów?


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Basia - 23-05-2014 09:59

Nie mam , zawsze korzystałam z prostych ćwiczeń w internecie oraz z polecanych diet.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - noemi - 29-05-2014 15:54

Ja uważam, że nie ma sensu mieć indywidualnego trenera od spraw diet Smile Najlepiej poprowadzić sobie samemu jakieś ćwiczenia i wprowadzić własną sensowną dietę, tacy ludzie często wiedzą, że można naciągnąć osoby chcące schudnąć... i wyciągają dużo kasy!


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - yoohoo - 11-06-2014 10:03

Również uważam, że da się schudnąć samemu, aczkolwiek niektórym brak jest motywacji a taki trener jednak dość skutecznie zachęca do tego, aby trzymać się tych wszystkich zasad.


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Wabaj - 13-06-2014 11:48

Ile kosztują takie spotkania z trenerem i jego usługi ?


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - kalka - 23-06-2014 17:06

Z dietą radzę sobie sama, odżywiając się zdrowo. Sport też raczej uprawiam sama, choć lubię czasami poćwiczyć z Chodakowską Smile


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - charlotte - 12-07-2014 18:05

Sama się odchudzam


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - kofeinka - 13-10-2014 23:21

Ja zaczęłam się zastanawiać ostatnio nad osobistym trenerem, ale nie wyobrażam sobie że stoi nade mną i obserwuje każdy moj ruch... na pewno byłaby to świetna motywacja do wykonywania ćwiczen rzetelnie jednak czułabym się nieswojo... Widziałam w sieci że jest tez coś takiego jak wirtualny trener i jeśli juz, to skłaniałabym się bardziej ku tej opcji Blush


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Manastazja - 21-11-2014 16:22

Według mnie jakiś fitness, bieganie, pływanie, rower wystarczą.... do tego zdrowego odżywiania można nauczyć się samemu, warto wiedzieć jak zdrowo jeść.

--------------

Uchwyty meblowe


RE: Dieta z trenerem indywidualnym. - Laurita - 13-01-2015 15:22

Moim guru od diet i treningów jest Facebook - jest tam mnóstwo funpage'y które są tzw. motywatorami dietetycznymi, codziennie wrzucają nowe porady i inspirację, uwielbiam ten sposób, bo można łatwo u szybko poznać zasady zdrowej diety.