Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Siłownia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Siłownia (/showthread.php?tid=1135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Siłownia - Beata.Rl - 18-01-2015 23:01

co najlepiej zacząc dieta czy ostre ćwiczenia


RE: Siłownia - asap - 21-01-2015 14:27

Musisz sprawdzić czego potrzebujesz dokładnie bo wybór suplementów i odżywek jest ogromny, możesz szukać tutaj na przykład: www.badmin.pl - przede wszyskim dbaj o swoje stawy - tutaj polecam odżywki na stawy. Co do suplementów polecam karnitynę na początek, przyspiesza spalanie i jest mało inwazyjna. Ale dokladnie sprawdz co jest dostępne i czego potrzebujesz - dostosuj to do siebie aby nie zrobić sobie krzywdy.


RE: Siłownia - Layla16 - 22-01-2015 12:50

A korzystacie też z siłowni zewnętrznych, które są dostępne w większości w parkach i na niektórych osiedlach? Mnie się parę razy udało, bo przeważnie jest zajęta przez dzieci z mojego osiedla, ale cieszy mnie taki widok. Nie siedzą tylko przed komputerem, ale też biegają i ćwiczą. Bardzo popularny staje się też street workout. Czytaliście o tym na stronie http://sun-plus.pl/produkty/strefa-mlodziezy/street-workout? Ktoś już o tym wspomniał na forum.


RE: Siłownia - drzewo - 23-01-2015 17:17

Popularne wśród młodzieży szczególnie Smile


RE: Siłownia - kevynn1 - 03-02-2015 17:04

I dieta i ostre ćwiczenia Smile Ja w okresie letnim bardzo często korzystam z tego typ siłowni. Jest to bardzo fajne rozwiązanie i dobrze, że powstały tego typu miejsca Smile


RE: Siłownia - Beata.Rl - 12-02-2015 16:33

Nie rozumiem mężczyzn - po co wy to robicie - dla satysfakcji dla samych siebie- przecież czasem to obciachowo wygląda - jeszcze jakieś odżywki brać - po co to wszystko


RE: Siłownia - franek.nowak - 15-02-2015 15:59

Najważniejsza jest dieta, która jest podstawą naszego sukcesu jeśli chodzi o budowanie sylwetki. Potem trening, ale tylko ten, który jest odpowiednio dobrany do naszych umiejętności. Najlepszym uzupełnieniem tego zestawu, według mnie jest odżywka przedtreningowa. Znalazłem teraz super produkt, nazywa się DEVILPRO, ma geranium i jest znacznie mocniejszy niż stary meso! Koledzy mówią, że jest po nim mega odjazd. Właśnie zamówiłem w jednym ze sklepów w moim mieście i czekam na niego!


RE: Siłownia - korniszon - 17-02-2015 09:59

dieta, nie picie alkoholu i konsekwencja treningowa Wink


RE: Siłownia - Witek99 - 23-02-2015 17:37

Cieżko pracuję już 3 miesiące. Efekty są ale musze bardziej cisnąć cardio na bieżni Smile


RE: Siłownia - marysia8383 - 27-03-2015 00:25

Słyszałam ostatnio, że fajnym preparatem na przyrost masy mięśniowej mężczyzn jest Somatodrol http://www.somatodrol.com , bez ryzyka, jakie za sobą niesie przyjmowanie sterydów, przy odpowiednio dobranych ćwiczeniach można nieźle wyglądać. Pomaga spalać tkankę tłuszczową, regenerować organizm.