Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Siłownia - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Siłownia (/showthread.php?tid=1135)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Siłownia - kofeinka - 08-10-2014 15:47

Suplementy chyba działają trochę jak placebo wg mnie, jeśli w ogóle działają. Odpowiednia dieta dobrana do treningu to podstawa. Jeśli mowa o dietetyku, to widziałam że jest coraz więcej dietetyków online, tak samo z wirtualnymi trenerami, na przykład można ich znaleźć na stronie Metasport. I jak tu się odchudzać, jak już nawet z domu ruszać się nie trzeba Big Grin Swoją drogą na wspomnianej przeze mnie stronie możesz znaleźć też plan diety dopasowany do treningu na siłowni.


RE: Siłownia - cormoran - 09-10-2014 15:45

Najlepszy suplement nazywa się wylane litry potu.


RE: Siłownia - drzewo - 10-10-2014 13:54

Jak zaczniesz brać suplementy, a potem z jakiejś przyczyny przerwiesz treningi to staniesz się gruby i ciężko będzie to zrzucić.


RE: Siłownia - gutek - 09-11-2014 18:07

Przy ćwiczeniach czy odchudzaniu nie ma sensu brac suplementów. Jak je odstawisz to skutki moga być niezadowalające. Według mnie te pieniądzie jakie chce sie wydać na te suplementy lepiej wydać na odpowiedni strój czy sprzęt. Widziałam, że tutaj www.landersen.pl , maja bardzo fajny wybór jeśli chodzi o ciuchy do aktywności fizycznej. Jest w czym wybierać.


RE: Siłownia - Jarek99 - 25-11-2014 15:34

już 3 tydzień chodzę na siłownię Wink na razie nie widać efektów pewnie dopiero za 2-3 miesiące


RE: Siłownia - Yayek - 01-12-2014 23:41

No raczej dopiero wlasnie po 2 miesiacach cokolwiek widac i czuc roznice w sile. Ale powiem, ze po miesiacu biegania na biezni (po cwiczeniach) - moja wytrzymalosc wzrosla i to od razu widac i czuc.


RE: Siłownia - Rogerioo1 - 29-12-2014 15:25

Ja nie jestem za tym żeby cokolwiek brać. Później nie można sobie ani wypić ze znajomymi ani nic. Jeżeli będzie się dobrze pracowało na siłowni to na pewno się poprawi sylwetkę. A te suplementy mogą trochę zniszczyć człowieka.


RE: Siłownia - Qrac99 - 14-01-2015 11:27

Chodzę 3 razy na siłownie i jestem bardzo zadowolony z efektów a do tego dobra dieta i do wakacji będzie super sylwetka Smile


RE: Siłownia - Bonaven - 14-01-2015 17:46

Na suplementy przyjdzie czas, żeby systematycznie zacząć ćwiczyć.


RE: Siłownia - franek.nowak - 16-01-2015 22:09

Suplementów jest sporo na rynku. Najlepiej zasięgnij porady trenera, który nie tylko rozpisze Ci całą suplementację ale też dobierze odpowiednie ćwiczenia. Dobrego trenera możesz poszukać u siebie na siłowni bądź skorzystać z porad online na http://metasport.pl/