Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Niskie emerytury - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Niskie emerytury (/showthread.php?tid=1026)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Niskie emerytury - Tortil - 11-03-2014 12:08

źle się zabierasz za spamowanie Smile Gdybyś napisał, że tata pracuje jako ochroniarz na dzieło za 1200 to byłoby to wiarygodne


RE: Niskie emerytury - grajcarek - 25-03-2014 13:08

Niech żyje brandle...


RE: Niskie emerytury - JackSparrow - 31-03-2014 22:50

Teraz pytanie, wbrać ZUS czy OFE.


RE: Niskie emerytury - gosiak73 - 01-04-2014 21:24

Polityka to jak magia nie ma co wierzyć. Faktycznie z tymi emeryturami to mała komplikacja. Ale ja wierzę w Polskę i wydaje mi się że na pewno znajdzie się rozwiązanie. Przecież teraz my zarabiamy na emerytury naszych rodziców a nasze dzieci na nasze. Rozwiązania i wyjścia zawsze są jakieśSmile Nie ma co uciekać tylko lepiej podjąć pracę i zacząć zarabiać na swoją emeryturęSmile


RE: Niskie emerytury - maratonczyk7 - 07-04-2014 17:36

dobrze mówisz, ale kto na nasze emerytury będzie zarabiać jak mamy niż demograficzny i społeczeństwo tylko się starzeje

wyburzenia radom


RE: Niskie emerytury - niemenka - 08-04-2014 13:59

Nie warto jest liczyć na zus tylko samemu odkładać... Niestety ale perspektywy nie są zbyt zachęcające.
Generalnie co mogę Wam doradzić ?
Obecnie ciekawą ofertę banków możecie zobaczyć tutaj: http://www.banki.pl/
Przejrzyjcie sobie konta oszczędnościowe oraz indywidualne konta emerytalne, które będą mogły w pewien sposób zabezpieczyć Waszą przyszłość.


RE: Niskie emerytury - kajteeek - 12-04-2014 15:28

Jeżeli mam pracować do końca wieku emerytalnego i na koniec otrzymywać niecały tysiąc złotych emerytury, to poważnie pomyśle nad wyjazdem z kraju. Nie zamierzam 1/4 mojego życia spędzić na utrzymaniu rodziców tylko po to, by w wieku 80 lat zamieszkać z moimi dziećmi i być dla nich kolejnym ciężarem.


RE: Niskie emerytury - poli - 15-04-2014 09:30

nie ma to jak w tym wieku myśleć o emeryturach


RE: Niskie emerytury - Basia - 16-04-2014 13:56

Dokładnie , nie wiadomo nawet co będzie za 10 lat a my do emerytur poczekamy jeszcze jakieś 40 lat ;]


RE: Niskie emerytury - yoohoo - 12-05-2014 08:12

Uważam, że jest przeciwnie - już rozpoczynając pierwszą poważną pracę należy pomyśleć o emeryturze, ponieważ możemy zostać z niczym. A biorąc pod uwagę prognozy na ich wysokość to wolałabym się jednak wcześniej zabezpieczyć.