Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Rozmowa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Tematyczne (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Zwierzęta (/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: Rozmowa (/showthread.php?tid=450)

Strony: 1 2


RE: Rozmowa - lewiosa - 21-12-2012 11:51

Ja swojemu nie kupuję żadnych zabawek, ponieważ to jest leń i nic by innego nie robił jak tylko się lenił w swoim posłaniu Tongue


RE: Rozmowa - stobejczyk - 28-01-2013 01:24

A ja nie tylko rozmawiam z moim kotem, rozmawiają nim wszyscy w domu. Często godzi skłóconych domowników , bo kot, to neutralny temat. Ostatnio podziwiam foty kotów na http://toster.pl


RE: Rozmowa - jurikis - 30-01-2013 11:53

(28-01-2013 01:24)stobejczyk napisał(a):  A ja nie tylko rozmawiam z moim kotem, rozmawiają nim wszyscy w domu. Często godzi skłóconych domowników , bo kot, to neutralny temat. Ostatnio podziwiam foty kotów na http://toster.pl


Dobry żart. To są jakieś obrazki zebrane z internetu i kota znalazłem tam tylko jednego.


RE: Rozmowa - Anakonda - 14-02-2013 17:17

Ja jak się nieraz rozgadam, to kota się na mnie patrzy, jak na wariatkę, a pies merda ogonem, tak na wszelki wypadek, bo chyba i tak nie zawsze rozumie, o co mi chodzi ;-))


RE: Rozmowa - Majka - 12-04-2013 15:25

Ja jak miałam pieska to mówiłam do niej, jest to potrzebne żeby zwierzęta wiedziały czego od nich oczekujemy.... a pod choinkę też zawsze dostawała jakiś drobny upominek.


RE: Rozmowa - Anakonda - 15-04-2013 12:53

W sumie to takiego zwierzaka traktuje się jak członka rodziny, czemu więc człowiek miałby się do niego nie odzywać? Przecież jak się do zwierza nic nie mówi, to może się poczuć ignorowany Tongue