08-06-2012, 23:32
Stron: 1 2
08-06-2012, 23:33
Witaj na forum
a może coś więcej ? ;> ile masz lat, co Cię interesuje ? 
a może coś więcej ? ;> ile masz lat, co Cię interesuje ? 
08-06-2012, 23:34
Hmmm.. Bardzo rozwinięta wypowiedź ^^
Witamy w szeregach!
Witamy w szeregach!

08-06-2012, 23:37
Bankai ! OD kobiet się nie wymaga ?
zapomniałeś ?
zapomniałeś ?

08-06-2012, 23:38
Mam 15 lat. 
Interesuję się siatkówką ( nie mówię że mi to wychodzi, ale się interesuję, bo przecież najważniejsze są chęci), lubię jeździć na rolkach, oglądać filmy, czasami zaszaleję i przeczytam jakąś książkę.
[quote='Łowca_Cipek18' pid='1299' dateline='1339187829']
moze sie spotkamy
mam wiele do zaoferowania, Daga, calkiem ladnie imie
Dzięki, ale nie spotykam się z ludźmi z netu.
Imię mi się nie podoba, ale miło mi.

Interesuję się siatkówką ( nie mówię że mi to wychodzi, ale się interesuję, bo przecież najważniejsze są chęci), lubię jeździć na rolkach, oglądać filmy, czasami zaszaleję i przeczytam jakąś książkę.

[quote='Łowca_Cipek18' pid='1299' dateline='1339187829']
moze sie spotkamy

mam wiele do zaoferowania, Daga, calkiem ladnie imie

Dzięki, ale nie spotykam się z ludźmi z netu.

Imię mi się nie podoba, ale miło mi.

08-06-2012, 23:40
No to witaj Dagmara 
A czego słuchasz ? :>

A czego słuchasz ? :>
08-06-2012, 23:43
Słucham rocka, Nirvana <3
a Ty Slash?
a Ty Slash?

08-06-2012, 23:53
Nie jara mnie rap, dużo osób tego słucha a większość robi to dla szpanu -.- wolę słuchać tego co mi się podoba a nie tego co słuchają inni tylko po to żeby się im przypodobać. Uważam że to jest żałosne.
FRUGOPORNO- nick jak nick, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego.
FRUGOPORNO- nick jak nick, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego.

08-06-2012, 23:55
Slash to mój przyszły mąż 
(on jeszcze o tym nie wie
)
Nirvana zawsze spoko :3
Gural też zawsze spoko,a zaklinacz miazga
SZOPEN RAPU DZI*KO 

(on jeszcze o tym nie wie
)Nirvana zawsze spoko :3
Gural też zawsze spoko,a zaklinacz miazga
SZOPEN RAPU DZI*KO 
08-06-2012, 23:56
(08-06-2012 23:53)frugoporno napisał(a): [ -> ]Nie jara mnie rap, dużo osób tego słucha a większość robi to dla szpanu -.- wolę słuchać tego co mi się podoba a nie tego co słuchają inni tylko po to żeby się im przypodobać. Uważam że to jest żałosne.
FRUGOPORNO- nick jak nick, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego.
I tym pokazałaś piękną hipokryzję. Równie dobrze mogę powiedzieć o Tobie, że słuchasz Nirvany dla szpanu ponieważ jest to zespół znany i lubiany i po prostu chcesz się chwalić. Jeżeli uważasz, że muzyki ktoś słucha dla szpanu to pozdrawiam ja Ciebie koleżanko i życzę powodzenia w życiu.
Stron: 1 2