Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: co mam zrobić? -.-
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nazywam się daga i mam 15 lat, chodzę do 2kl. gim. Smile
W 1kl gim. zakochałam się w chłopaku z mojej klasy, oczywiście bez wzajemności ( nigdy mu tego nie powiedziałam bo widzę że jest zakochany w innej dziewczynie). Nie wiem co mam zrobić bo ciągle mi na nim zależy. Nie chcę mu tego powiedzieć bo na pewno mu się nie podobam ( jestem zwykłą dziewczyną, która mało się maluje, mam własny styl, i strasznie się stresuję gdy z nim rozmawiam i często się rumienię nawet gdy tylko na mnie spojrzy). Więc co mam zrobić? Smile
Może zacznij z nim rozmawiać na różne tematy. Postaraj sie nie stresować gdy zaczniesz z nim rozmawiać : D
dzięki, postaram się chociaż to będzie baardzo trudne. Smile
spk. tylko nie denerwuj się Smile
Odpuść se go jak jest zakochany w innej to sie nie mieszaj bo nic z tego nie wyjdzie
Nigdy nie warto rezygnowac z niczego ! Pamietaj ;D Jezeli on Ci sie podoba, macie jakies wspolne zainteresowania, albo pasje, to porozmawiaj z nim na ten temat ! xD Zobaczysz że napewno coś z tego wyjdzie. A jeżeli on podoba Ci sie tylko z wyglądu, to raczej nie ma sensu, bo nie o wygląd tu chodzi, co nie ? Tongue Na statosc nikt nie bedzie patrzył jak wyglądasz tylko jakie ciekawe historie opowiadasz !
Po 1. pamiętaj, że nigdy nic nie wiesz czy mu się podobasz, czy czasem nie jest tak samo z jego strony.
Po 2. Zakochana? To rozmawiaj, może jemu ciężko? staraj się nawiązać głównie kontakt wzrokowy, to pomaga w rozmowach.
Porozmawiaj z nim normalnie na neutralne tematy. Możesz także się wtedy dowiedzieć o jego zainteresowaniach i możesz poznać jego uczucia. Rozmowy często są krępujące ale czasem warto spróbować, bo często okazuje się że twoje przekonania są inne i możesz tego nie żałować, a tak siedzisz i się martwisz jak jest < Korzystaj z życia, po to je masz> !! Smile
jedno jest pewne, nie wstydź się!
Może przed jakimś sprawdzianem gdy będziesz robiła sobie ściąge,wydrukuj jedną więcej i mu zaproponuj Big Grin
jak dobrze pójdzie mu test, to potem będzie Ci dziękował Big Grin
taki tam klasowy podryw Tongue
możesz też spróbować na jakiejś dyskotece szkolnej,albo na wycieczce ,powodzenia ;*
Stron: 1 2
Przekierowanie