Pełna wersja: Polska-Grecja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześć!

Proponuję aby tutaj dzielić się opiniami i komentarzami nt. meczu Polska-Grecja. :]

Czy Polska zagrała dobrze czy jednak stać ich było na więcej?
Stać ich było na więcej, mieli okazję pod koniec 1 połowy zrobić wyprowadzenie 2:0 ale nie wykorzystali tego. Mogli tak samo jak grecy wymuszać faule. A sam Smuda i jego brak zmian to jest katorga. Według mnie ten mecz był totalną porażką.
To samo myślę. Jednak należą się gratulacje Tytoniowi - ocalił wszystkim dupy Smile
Szczęsnemu tak samo, gdyby nie on to mielibyśmy co najmniej 2:1 dla greków
No i naszemu Lewandowskiemu za piękną bramkę.
Jakiś pi******y grek położył się na murawę i faul .. gdzie tu sprawiedliwość??
a przedłużanie czasu przez bramkarza greków ?? raz go upomniał a powinien z 7 co najmniej...
No ten mecz był bardzo korzystny dla Greków, widać, że ustawiony ^^ UEFA wie co robi ;x
Prawda jest taka, że oczekiwaliśmy czegoś więcej. Po pierwszej bramce chyba poczuli się zbyt pewnie, dużo akcji niewykorzystanych. Nie rozumiem jak niektórzy najeżdżają na Szczęsnego, że zepsuł, że nie potrzebnie faulował a gówno prawda, wybrał najlepszą z opcji i dzięki niemu nie było 2:1. Druga połowa beznadzieja, Smuda powinien zdecydować się na jakąkolwiek zmianę, może wtedy zmieniłoby to wynik meczu. W ostatnich minutach oczekiwałam na wejście Grosickiego, niestety nie doczekałam się. Niedosyt, czekamy na mecz z Rosją. Silny przeciwnik zwłaszcza że wygrali teraz z Czechami 4:1. A jaki będzie tego rezultat, zobaczymy.
Coś mi się wydaję, że zakończymy przygodę na następnym meczu Wink
Ale trzeba przyznać, że ta reprezentacja była bardzo dobra, choć gdyby Smuda zrobił z 1 czy 2 zmiany to moglibyśmy mieć szansę na wygraną...
Moja emocja jest taka Polacy mogli mecz wygrać 3-1 Smile No ale nie udało sie zdarza sie Big Grin a Tytoniowi należy sie transporter wódki za uratowanie nam dupy Big Grin