Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prezent na parapetówkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Poszukuje jakiegoś ciekawego pomysłu prezent na parapetówkę. Co polecacie?
Gdy ja organizowałam parapetówkę oczekiwałam praktycznych prezentów i w większości przypadków takie otrzymałam. A najbardziej zadowolona byłam z takich obrusów http://witeks.pl/obrusy. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, świetnie prezentują się podczas niedzielnego obiadu.
Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest zegarek, ostatnio jak znajomi robili tego typu imprezę to kupiliśmy im po zegarku. Bardzo się ucieszyli, myślę że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.
Na parapetówke to chyba w każdym wypadku flaszka + jakaś rzecz do oblewanego lokalu kieliszki, kufle itp.
obowiązkowo flaszka i tak naprawdę to najczęściej wystarczy
Ja zawsze kupowałem flaszkę Smile
Flaszka w kształcie ak47 ;D
Tradycyjnie kupuje sie roslinke w doniczce. Dodatkowo torby papierowe Warszawa i gotowe.
Ja wolalabym sama wybrac dodatki.
Kieliszki, może jakieś szklanki, kwiatek doniczkowy. No i flaszka Big Grin
Na parapetówkę zawsze sprawdza się zestaw: dobry alkohol + drobiazg do domu. Z alkoholi najlepiej wino (jeśli jesteśmy zaproszeni na uroczystą kolację), lub wódkę (jeśli to typowa prywatka). Z rzeczy do domu najbezpieczniejsze będą pomysły do kuchni w formie jakichś zabawnych i przydatnych gadżetów, albo jakaś ramka na zdjęcie, czy wazon (jeśli wiemy w jakim stylu i w jakiej kolorystyce jest urządzony salon) Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Przekierowanie