Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Bus na wesele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakiego busa wynająć na wesele z 60 gośćmi. Myślicie, że 15 osobowy wystarczy? (ślub w Poznaniu)
Dziwne pytanie, najpierw trzeba się dowiedzieć ile osób będzie mieć własny transport :-) Poza tym podaj jaka jest odległość od kościoła/urzędu na salę, żeby było wiadomo, czy jeden bus zdąży obrócić 2 razy, gdyby zaistniała taka konieczność. U nas były 3 8-osobowe taksówki i jedna zwykła i to wystarczyło, ale dużo osób przyjechało samochodami, bo i tak wesele było dwudniowe z noclegiem na miejscu, więc mogli pić nawet kierowcy ;-)
Myślę, że 15 osobowy spokojnie wystarczy. Większość przyjedzie swoimi samochodami. Nieliczni pojadą busem. W Poznaniu polecam Ci http://www.49zl.pl/oddzial,poznan,bus.html
Sam u nich wynajmowałem, tyle, że w Warszawie.
15 osobowy na bank wystarczy, może nawet za duży będzie.
Ja bym jednak na wszelki wypadek wolała wynająć trochę większy, a już najlepiej zrobić wśród gości ankietę, czy będą chcieli skorzystać z opcji zorganizowanego dojazdu, czy poradzą sobie sami.
Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysl. Polecam ofertę wynajem busów Warszawa. Sama korzystałam, również na okoliczność wesela. Bezproblemowo i całkiem korzystnie finansowo.
Powinien wystarczyć, fajny pomysł z busem w ogóle, niektórzy od razu autokary biorą, a to dopiero wydatek
Też tak uważam... Teraz większość i tak jeździ własnymi samochodami. Taki kilkuosobowy bus w wielu przypadkach - gdy wesele jest małe - w zupełności powinien wystarczyć. Busa można wynająć w tej wypożyczalni http://carfree.pl/ - bez dodatkowej kaucji.
Cena na 1 dobę zaczyna się od 249 zł. Można wtedy rozwieźć weselników po domach - myślę, że gest ten zostanie miło odebrany.
Firma Santrans też się zajmuje takimi przewozami. Możesz sobie sprawdzić w internecie. Oni głównie obsługują busy do Belgii ale także zajmują się przewozem osób właśnie na wesele i inne przyjęcia. Nie wiem jakie są ceny ale można o nie dopytać dzwoniąc do firmySmile
To zależy skąd mają ludzie przyjechać, ale wydaje mi się, że jak masz wesele na 60 osób to powinien wystarczy. Weź Busa 18-19 osób bo też takie są, to na pewno wystarczy.
Stron: 1 2
Przekierowanie