Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dokąd jedziecie na wakacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zbliża się mój wyczekany urlop. Mam ochotę porządnie wypocząć po całym roku ciężkiej pracy. W końcu mi się należy chyba Wink
Jadę do Maroka. Jeżeli bylibyście zainteresowani mogę polecić fajne miejsce w którym znalazłem niezłe okazje: Maroko wycieczki.
maroko Smile) super !
Ja w tym roku jade nad morze Smile) Polskie i bardzo sie ciesze bo bardzo je lubie. Konkretnie jade do niechorza z moja ekipa przyjaciol. Zatrzymujemy sie w Kormoranie (bylam tam rok temu z rodzicami) godny uwagi jesli jedziecie w te rejony. Wszedzie blisko (plaza jakies 300m) centrum tez podobnie. Czysto, schludnie i dobre cenki jak dla mlodych Smile
ja byłam na Krymie już Smile morze czarne Smile
Wg mnie kolonie nad morzem są świetnym pomysłem na udane wakacje. Szczególnie gdy mamy do dyspozycji możliwość jazdy konno.
Najlepsze jest nasze polskie morze Tongue na szczęście nigdzie sie nie muszę ruszać Big Grin zapraszam do gdyni
A ja wybieram się za kilka dni na last minute do Turcji Big Grin Jedziemy z tym biurem podróży. Udało nam się kupić wyjazd w korzystnej cenie, więc wakacje wyniosą nas dużo taniej niż w przypadku spędzenia ich nad polskim morzem Smile
Na Bałkany Smile
Do czech Smile
W tym roku jadę ze znajomymi do rumunii.
Norwegia Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie