Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co kupić chłopakowi na urodziny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam wszystkich Smile jestem tu nowa i chciałabym zaczerpnąć waszych porad, po to jesteśmy, aby sobie pomagać prawda? Smile poszukuję prezentu na urodziny dla swojej drugiej połówki Smile znalazłam bardzo fajną stronę z prezentami giffcik.pl , ale za dużo tego tam i nie mogę się zdecydować Big Grin chcę, aby to było coś wyjątkowego, co będzie mu codziennie przypominać o naszej miłości Smile może kubek ze zdjęciem? Potrzebuję koniecznie waszej opinii, a wiadomo, że razem raźniej Smile będę wdzięczna za każdą przydatną odpowiedź Smile
Ja myślę, że fajnym prezentem dla chłopaka byłoby coś ładnego a jednocześnie praktycznego Wink
Ja w ostatnim czasie przeglądałam bluzy z nadrukiem - mój facet lubi takie praktyczne prezenty Wink Poza tym niezły modniś z niego Wink
Dobry ciuch zawsze jest dobry Wink kwestia jakie lubi
Dokładnie Smile Albo jakiś portfel Smile
a czym się interesuje? może coś tematycznego?
Moim zdaniem to dosyć oklepany pomysł, jeśli już kubek, to może z ulubioną postacią z kreskówki? Ja całą rodzinę obdarowuje tego typu gadżetami, kocyki w atomówki, pościel w transformersów... sama uwielbiam takie rzeczy Big Grin Czasem jak mam więcej pieniędzy to zdarzą sie jakieś perfumy czy dobre kosmetyki - to tez wbrew pozorom całkiem męski prezent. A kiedys nie wiem co mnie naszło ale kupiłam lubemu twistera na urodziny, zabawy co nie miara! Pomysłów jest mnóstwo, jeśli to prezent od Ciebie i tak będzie się mu z tobą kojarzył więc nie ma potrzeby obklejania kubka nieestetycznymi nadrukami (bo która drukarnia zrobi to dobrze?). Trzymam kciuki!
Uważam że fajnie zamówić dla niego coś indywidualnego, czego nie będzie miał nikt inny - najlepiej dopasowane do jego hobby. Zastanów się co on lubi, i poszukaj ofert firm wykonujących takie rzeczy na specjalne zamówienie.
Dobrym pomysłem na prezent są bilety np na mecz czy koncert jego ulubionego zespołuSmile
grę kup jakąś
ja w tym roku wpadłam na rewolucyjny pomysł i zakupiłam mojemu chłopakowi wraz z rodziną wspólny prezent - grubościówkę. Starałam się nie kupować byle badziewia i podpytałam jego kolegów, bo osobiście jestem w tym zielona, ale jego koledzy mi pomogli i wybór padł na to cudo: http://nexterio.pl/15510,15337,15337,Ele...iowki.html
polecam, bo chłopak był wniebowzięty po otwarciu prezentu Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie