Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: 30 nagród na 30 - lecie szkoły językowej do 15 lipca 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Do wygrania dwutygodniowe wakacje językowe za granicą dla 2 osób


Nagroda za 1 miejsce: tygodniowy kurs językowy dla dwóch osób (zakwaterowanie w rezydencji szkolnej + kurs językowy), trwający od soboty do niedzieli, a w przypadku Brighton do piątku w terminie 1.09.13 – 20.12.14 – z wyłączeniem okresu maj - sierpień.

Kurs może odbyć się w jednej z 3 szkół Sprachcaffe (St. Julian’s, Brighton lub Playa del Carmen). Zwycięzca konkursu może wyjechać na kurs: z wybraną przez siebie osobą lub samemu.

Nagroda za 2 miejsce: 1 tyg. kurs językowy (bez zakwaterowania) do wyboru z całej oferty szkół Sprachcaffe w terminie 1.09.13 – 20.12.14 – z wyłączeniem okresu maj - sierpień.

Nagroda za 3 miejsce: 3 vouchery ze zniżką 150 EUR na dowolnie wybrany kurs językowy z całej oferty Sprachcaffe, w terminie 1.09.13 – 20.12.14 – z wyłączeniem okresu maj – sierpień.


Nagrody dodatkowe za miejsca 4-30 to: przewodniki turystyczne od firmy Litery w Podróży.

WAŻNE! Nagrody nie obejmują: transportu, wyżywienia, ubezpieczenia.
WAŻNE! Nagrody nie obejmują: transportu, wyżywienia, ubezpieczenia.


To trochę się nie opłaca.
No, jak dla Ciebie darmowy kurs językowy za granicą nie stanowi nagrody, to znaczy, że nie uczysz się jeżyków i ten konkurs w ogóle nie jest dla Ciebie. To i dobrze, może jak prędzej coś wygram, ju napisałam swoją pracę.
Ja już byłam kiedyś na płatnym kursie Sprachcaffe i mogę powiedzieć, że to kursy bardzo dobre.
Przekierowanie