Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy czujecie już wakacje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ja czuję sie tak jakby były już wakacje Big Grin, oceny prawie wszystkie wystawione, słoneczko praży no i mam chęć siedzenia na plaży Smile!
Ja również czuję już wakacje Big Grin Słoneczko wyszło, jest cieplutko, miło Smile
Na ten weekend jeśli pogoda dopisze zamierzam wybrać się ze znajomymi do Promenady pod Warszawą - świetne centrum rekreacyjne które oferuje bardzo dużo ciekawych atrakcji - w ostatnim czasie bardzo często je odwiedzamy.
Są tam żagle, skutery wodne, rowerki i cała masa różnych innych sportów wodnych, ładna plaża. Można wypić sobie pysznego drinka w meksykańskim barze Wink
Tak więc jeśli szukalibyście jakiegoś fajnego miejsca na miłe spędzenie wolnego czasu to polecam.
Ja w tym roku za to wybieram się nad morze Wink Zabieram dziewczynę i znajomych. Zamierzamy spędzić dwa tygodnie na początku lipca w Grzybowie - bardzo miła miejscowość, byliśmy już tam dwa lata temu.
Plaże są bardzo szerokie o drobniutkim piasku, woda ciepła - idealna do kąpania się Wink
Miejsce spokojne ale jednocześnie jest tam wiele atrakcji - w szczególności smaczna rybka w wielu okolicznych barach.
Gdybyście byli zainteresowani to w tym miejscu znalazłem tanie noclegi w Grzybowie.
Oj czuje już czuję wakacje, słoneczko grzeje dziś niesamowicie - jak ja to lubię.Z myślą o nadchodzących wakacjach zaopatrzyłam się dziś w nowy aparacik fotograficzny, kupiony bardzo okazyjnie w miejscu przyjaznym dla ludzi z niedużą gotówką jakim jest Lombard Warszawa
Zdecydowanie poczułam wakacje jak zaczęłam planować jak spędzę swój wolny czas!! Juz nie mogę sie doczekać Smile) jade do Niechorza (juz 2 raz) Rok temu bardzo mi się spodobało. Nocleg mamy zarezerwowany w Kormoranie (tak sie nazywa taki dom wczasowy) W tamtym roku tez tam byłam i bardzo sobie chwale. Mila obsluga, jedzenie świeże i pyszne, blisko plaza, cenki ok Smile
ja troszkę czuję, ale pogoda się popsuła, więc czuję mniej niż na przykład w zeszłym tygodniu
Fajnie Wink
już połowa wakacji a ja ich dalej nie czuję Tongue może dlatego że pracuję Big Grin
morii, to tak jak ja! A jeszcze weekendy, które mogłam mieć wolne, zawaliłam sobie dodatkową robotą, bo zatrudniłam się jako niania w Krakowie babyandcare.pl, no ale czego się nie robi dla dodatkowych pieniędzy na remont domu... Tongue

Także nie, w ogóle nie czuję wakacji :>
Ja niestety już poczułem, ale staram się wracać pamięcią w te piękne chwile.
Stron: 1 2
Przekierowanie