Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pomóżcie pilnie!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moi rodzice pokłócili się w święta i do tej pory się nie odzywają się do siebie. W tą sobotę mamy wesele, a tata powiedział że nie idzie Sad jak mam ich pogodzić? dodam że idę z kolegą i boję się co o nas pomyśli Sad
Powiedz mu, że jeśli ktoś go zaprosił na wesele to nie dlatego, że musiał to zrobić, tylko, że chce aby Twój ojciec był na tym weselu. Co do Ciebie i kolegi. No cóż. Prędzej czy później i tak by się musiał o nim dowiedzieć Wink
Może zaproponuj by rodzice jakoś porozmawiali o powodzie swojej kłótni. Problem są się nie rozwiąże, a obrażanie się na siebie niczego nie załatwi.
No ciężka sytuacja. Niemniej jednak powinnaś szczerze porozmawiać z rodzicami o ich zachowaniu. Inaczej się tego nie da załatwić.
Zdaniem kolegi raczej bym się nie przejmowała.
Powiedz tacie że jeśli nie pójdzie na wesele z powodu prywatnej kłótni, to bardzo źle będzie wyglądało. Państwo młodzi nie są winni, zresztą po co wszyscy mają wiedzieć ... a jeśli chodzi o rodziców, uważam że sami muszą chcieć porozmawiać, może potrzebują czasu.
No cóż nie poszli jednak razem . Mama poszła sama. Ale nie przeszkodziło to mi i Mateuszowi w dobrej zabawie Smile wytańczyłam się za wszystkie czasy i stwierdziłam że skoro moi rodzice nie chcą zaszaleć póki są młodzi to na starość nie poszaleją zbytnio Big Grin mam nadzieję że będzie im wstyd i żal za to że ja się zajebiaszczo bawiłam a oni w ten sposób to załatwili
Przekierowanie