Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: ;<
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pewien chłopak zakochał się w mojej przyjaciółce Oli. Prawie się nie znamy a on pros mnie o radę co ma zrobić żeby ona zwróciła na niego uwagę. Pomóżcie, bo sama nie wiem co mu już mówić... Narysował nawet jej portret.
A ona w ogóle chce zwracać na niego u wagę. Swaty na siłę to najgorsze swaty jakie mogą być.
(16-05-2013 18:03)minewra napisał(a): [ -> ]A ona w ogóle chce zwracać na niego u wagę. Swaty na siłę to najgorsze swaty jakie mogą być.

właśnie nie chce, bo ma już kogoś na oku. A ja nie chcę ich swatać na siłę i dlatego pytam się co mu powiedzieć.
Najlepiej prawdę, bo chłopak może na początku się załamie, ale potem da se spokój.
A jak tak potrzyma się jeszcze pół roku i dostanie kosza to się załamie totalnie i różne rzeczy mogą się dziać.
Nie mów mu prawdy, zaczekaj z rozmową - aż sytuacja rozwiąże się z tamtym chłopakiem. Jeśli im się nie uda, warto mieć jakieś wyjście awaryjne, kogoś drugiego w zanadrzu.
Wydaje mi się, że ten chłopak jednak wolałby wiedzieć. Trochę pocierpi, ale szybko mu przejdzieSmile
Przekierowanie