Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siema!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mówią na mnie Hachi lub Hachiko (ponoć jestem podobna do jednej z bohaterek o takim imieniu z pewnego anime), mam 14 lat. Słucham Three Days Grace, Jessie J, Mezo, Lady Gagi, a więc rocka (chociaż napisali na Wikipedii że Three Days Grace to hard rock/alternatywny metal xD), popu, hip-hopu i czasami techno. Ogółem jednak uważam, że ludzie za bardzo przejmują się cudzymi gustami muzycznymi Dodgy
Nie należę do żadnej ze współczesnych "grup społecznych" typu emo, metalówa, pokemon i tak dalej... Interesuję się pisarstwem, fotografią i mangą. To tyle Big Grin Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie i będzie nam miło Big Grin
Kolejna fanka fotografii to tak jak ja Big Grin witaj ;*
Witaj na pokładzie zapraszamy do dyskusji Wink Skoro interesujesz się pisarstwem to może coś zaprezentujesz ? Wink
(08-06-2012 14:21)Regis napisał(a): [ -> ]Witaj na pokładzie zapraszamy do dyskusji Wink Skoro interesujesz się pisarstwem to może coś zaprezentujesz ? Wink

Jak już się trochę zaaklimatyzuję na forum, to czemu nie? Wink
Zapsuta., a co fotografujesz? Ludzi, naturę..?
Wszystko jednak najbardziej lubię ludzi szczególnie portrety oraz akty. Myślę że takie zdjęcia mają w sobie najwięcej życia.
Dobrze powiedziane. Też najbardziej lubię takie zdjęcia, ale dla mnie to za wysokie progi Wink
Wiesz od czegoś trzeba zacząć a potem to tylko na wyższe szczeble Big Grin.
Hachiko *.* Jeśli chodzi o Hachiko z Nany to już Cię lubię xD Btw. bardzo fajne imię - lubię je ;D Witam i życzę miłej zabawy =^-^=
Witaj Hachiko Smile
Przekierowanie