Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy ktoś z Was był w Egipcie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Znalazłam ostatnio w biurze podróży ciekawe oferty Egipt last minute i zastanawiam się czy nie skorzystać Wink Ceny wydają się korzystne a szczerze dość już mam patrzenia się na ten śnieg w kwietniu za oknem. Marzy mi się znowu słoneczna i ciepła pogoda.
Myślicie, że w kwietniu warto byłoby wybrać się do Egiptu?
Ja nie byłem ale bym chciał zanim jakieś świry zniszczą piramidy.
Myślałam żeby tam polecieć, piramidy są warte tego, aby zobaczyć je na żywo. Ale zniechęciło mnie to, że nie jest tam zbyt bezpiecznie. Więc wolę w jakieś spokojniejsze miejsce.



tanie loty do bułgarii
ja nie byłam w Egipcie, ale chciałabym się wybrać, może nawet uda mi się w tym roku Wink
Egipt na ten rok nie jest akurat najlepszym rozwiązanie, bo jest tam bardzo niebezpiecznie i wakacje musiałyby polegać jedynie na wylegiwaniu się na wyznaczonej plaży.
mnie tam akurat bardzo podoba się ta opcja z wylegiwaniem się na plaży, w końcu jak wakacje to wakacje, nie trzeba od razu ganiać i zwiedzać na czas, poza tym jak oglądam te oferty Egipt last minute to przynajmniej mam pewność, że jest to w zasięgu moich finansowych możliwości Smile
Jeżeli wylegiwanie na plaży Ci wystarczy, to rzeczywiście nie ma problemu Smile. Czasami zapominam, że ludzie mają różne preferencje a propos wakacji, niekoniecznie zgodne z moimi Wink
(03-06-2013 13:17)kalka napisał(a): [ -> ]Jeżeli wylegiwanie na plaży Ci wystarczy, to rzeczywiście nie ma problemu Smile. Czasami zapominam, że ludzie mają różne preferencje a propos wakacji, niekoniecznie zgodne z moimi Wink
Niektórzy jak non stop coś robią, to wolą przez ten tydzien-dwa nic nie robić, ale też się z Tobą zgadzam, nie mógłbym usiedzieć 2 tygodnie nad basenem na leżaku, porobiłbym coś.
moim zdaniem każdy spędza wakacje w taki sposób jaki lubi, ale to, zę teraz mam ochotę na wylegiwanie się na plaży wcale nie oznacza, ze w przyszłym roku będę robić to samo, bo moje preferencje zmieniają się z roku na rok
Ja byłem, ale to co teraz się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie