Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie słowa Was wspierają.?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No to napiszę o co chodzi.Smile Chodzi mi o to że jak nie macie wsparcia to coś do siebie chyba mówicie i podnosicie się na duchu. Jakie to słowa.?
Moje to ''gdyby przyjaciele, przyjaciółmi byli nigdy by Cię nie zostawili" oraz "pamiętam ideał swój, marzeniami żyłam jak król".
Uważam że każda sytuacja jest inna, tak jak każdy człowiek jest inny co innego go podniesie na duchu.... sama nie umiem określić co mnie mogłoby pocieszyć, skoro nie jestem teraz w takiej sytuacji. Ale jedno jest pewne - warto być blisko, przy osobie która tego potrzebuje, nie można zostawić jej samej, nawet jeśli miałoby to oznaczać wspólne milczenie.
Przede wszystkim są to standardowe wyrażenia typu dobra robota czy świetna robota. Tego typu słowa bez wątpienia podnoszą na duchu.



__________________________
Skuteczne osuszacze powietrza z wilgoci.
A mnie podnosi na duchu, jeśli właśnie ktoś pochwali moją pracę, czy dokonany wybór... zwłaszcza jeśli jest to ktoś bliski.
Prawdziwe, a nie takie oklepane jak np. będzie dobrze.
Bardziej pocieszają mnie gesty niż słowa. Jeżeli słowa to rzeczowe, racjonalne, konkretne.
nie lubię gdy ktoś mówi : będzie dobrze. bo mam wrażenie że w ogole go nie interesuje i mowi to na odczepne.
Czasem wystarczy żeby ktoś nas wysłuchał, zawsze robi się lżejBlush
Jeśli mamy jakiś problem, często o nim myślimy,ale nie wiemy jak sobie z nim poradzić, to warto zająć się czymś, co nie będzie nam o tym przypominać. Na przykład wyjść ze znajomymi, pojeździć rowerem, poczytać książkę.
Przede wszystkim szczere, a nie takie, że będzie dobrze, jakoś się ułoży itp.
Mnie motywuje słynne "Come one!"
Krzyknięte z odpowiednią energią i ilością decybeli potrafi nieźle zmotywować...
Stron: 1 2 3
Przekierowanie