Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co dostaliście w tym roku pod choinkę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Co dostaliście w tym roku pod choinkę, jesteście zadowoleni z prezentów?

Ja jestem bardzo zadowolona Smile, wczoraj dostałam kosmetyki, farby olejne ,kapcie, kuferek na biżuterię, pieniądze i słodycze Tongue .
Mnie też tegoroczna gwiazdka przyniosła fajne prezenty. Świetne słuchawki i rękawiczki, które były mi dość potrzebne (stare się dosłownie rozlatywały), a nie było sekundy, by wyrwać się z biegu i wybrać się na ich zakup... Smile
Buty, kolczyki, spódnice, bilet na pociąg do babci.< 3
BARDZO ZADOWOLONA.<3
ja dostałam pieniądze i jestem jak najbardziej zadowolona Wink bo mogłam sobie za nie kupić to czego akurat najbardziej potrzebowałam, czyli kosmetyki Tongue Big Grin
Ja też dostałam pieniądze, a do tego jeszcze książkę, więc również nie miałam na co narzekać Smile
Ja jestem w tym roku bardzo zadowolona z prezentu Wink Dostałam od rodziców zegarek Casio i jestem z niego niesamowicie zadowolona. Aż się zdziwiłam, że dostałam taki drogą i ładną rzecz Wink Wiem, że posłuży mi na wiele lat.
Hmmm, co ja dostałam? Aaa, już wiem Big Grin Od rodziców super wypaśne żelazko, bo nie mieliśmy z Miśkiem Big Grin I skarpetki, bo chciałam ;-) Oraz akcesoria do mojego hobby, perfumy, wymarzoną karmelową torebkę (dokładnie taką samą!), kolczyki iiii....yyyy....chyba tyle Big Grin Trochę tego było, bo mieliśmy bardzo rodzinne święta z duuużą ilością osób i każdy każdemu coś kupił, choćby jakiś drobiazg Big Grin A wczoraj mama do mnie dzwoniła, żeby zapytać, co byśmy chcieli na Wielkanoc dostać ;-)) i już się zastanawiam Tongue
(05-03-2013 10:47)Anakonda napisał(a): [ -> ]Hmmm, co ja dostałam? Aaa, już wiem Big Grin Od rodziców super wypaśne żelazko, bo nie mieliśmy z Miśkiem Big Grin I skarpetki, bo chciałam ;-) Oraz akcesoria do mojego hobby, perfumy, wymarzoną karmelową torebkę (dokładnie taką samą!), kolczyki iiii....yyyy....chyba tyle Big Grin Trochę tego było, bo mieliśmy bardzo rodzinne święta z duuużą ilością osób i każdy każdemu coś kupił, choćby jakiś drobiazg Big Grin A wczoraj mama do mnie dzwoniła, żeby zapytać, co byśmy chcieli na Wielkanoc dostać ;-)) i już się zastanawiam Tongue

Cudna ta torebka! Szczęściara Wink
Dziękuję, też mi się bardzo podoba Big Grin Big Grin
Ja nie pamiętam - ale na pewno jakies płyty muzyczne, zawsze mam wypiskę i dostaje co chcęSmile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie