Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Cześc Wam !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześc jestem Bartek i mam nadzieje ze spedzimy ze sobą miło troche czasu na tym forum !
Słucham różnej muzyki, nie ograniczam sie do jednego gatunku tj. Punk rock, Reggae, Ska, Oi!, nawet italiano disco ! Dosłownie wszystko! Wink Moim ulubionym zespołem jest grupa KSU z Ustrzyk Dolnych !
Interesuje sie mechaniką, elektroniką, pneumatyką i wszystkimi innymi technicznymi przedmiotami. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie. Mam 17 lat, lubie jeździc na koncerty, dobrze wypic i bawic sie na całego !
Pozdrawiam reszte forumowiczów Big Grin
Cześć Bartek ! Big Grin Witamy na forum Tongue mam nadzieję że Ci się tu spodoba Big Grin reggae <3 dobry gust haha Big Grin ;*
Również pozdrawiam Smile
Oi kolego! na jaki następny koncert się wybierasz?
KSU \m/ to już wiem że będziemy się rozumieć Big Grin
Czechowice-Dziedzice, zahaczam o Woodstock, a nastepnie festiwal w Brzeszczach. Mam nadzieje ze wystarczy pieniedzy Tongue
a ja że na Woodstocku się zobaczymy ;D Nie wybaczę sobie jak nie wypije z Tobą amareny.
Miło mi ;D Nigdy nie odmawiam okazji do picia i pogo na koncercie xD
a jak będziesz miał namiot to pewnie się tam wproszę. nigdy swojego nie biorę xD
Dobra, to tym razem przywioze Tongue normalnie to śpie pod hipermarketami w tych daszkach na wózki xD
hah tak też można Big Grin w zeszłym roku też tam spałeś? xD
Stron: 1 2 3
Przekierowanie