Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem Iza mam 19 lat, interesuje się muzyką głównie elektroniczną, jestem z Poznania.
Ooo jak miło! Też jestem z Poznania Big Grin

Witamy na forum Izo Smile
Witam Izo, jestem Karolina Big Grin
jesteś chyba najstarszą dziewczyną na forum
Witamy! :]
Hej jestem Dominika Wink
is there any person from 3city : O? everybody live in Poznań xd i guess it must be boring city Big Grin

Nvm ;d Hi, i'm Rafał Big Grin im from Gdańsk ;d

PS. Scrappy:

She isnt the oldest user ;D How about Dominika93 ;D? i think two last numbers in her nick are year of her first birthday xDD
(12-09-2012 17:58)Gemello napisał(a): [ -> ]first birthday
to ile razy się rodziła ? -.- wystarczyło napisać birthday Panie wielki znawco angielskiego Big Grin.

Witamy na forum Smile.
(12-09-2012 17:59)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]
(12-09-2012 17:58)Gemello napisał(a): [ -> ]first birthday
to ile razy się rodziła ? -.- wystarczyło napisać birthday Panie wielki znawco angielskiego Big Grin.

Witamy na forum Smile.

Birthday Big Grin we calebrate this every fu**in year in day of our born : D so i guess she has 19 birthdays Big Grin

But i think i should to agree : ( im only live in Poland Sad not in Irland : ( im worse i know ;x but give me a chance X D
(12-09-2012 18:06)Gemello napisał(a): [ -> ]Birthday Big Grin we calebrate this every fu**in year in day of our born : D so i guess she has 19 birthdays Big Grin

But i think i should to agree : ( im only live in Poland Sad not in Irland : ( im worse i know ;x but give me a chance X D
O Boże... Naprawdę obchodzimy je co roku ?! Chcę Ci tylko uświadomić że w angielskim nie ma takiego czegoś jak ''pierwsze urodziny'' masz po prostu birthday to znaczy masz pierwsze urodziny jak masz rok to wiadomo.

No tak, nie każdy ma tak fajnie jak ja Smile.
XDDDDDDD NIE ;D co ty tam wiesz o ang xD

nie no ale tak serio ;p to jednak bd bral przyklad z anglikow a nie z polki mieszkajacej od 3 lat w irlandi ;p no A DZIAL PRZYWITAJ SIE NIE JEST OD KLOTNI. Zamykam. dziekuje.
Stron: 1 2
Przekierowanie