Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Natrętna Kolezanka z klasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od niedawna chodze do szkoły z nowymi ludzmi. Są bardzo bardzo fajni, w szczegolnosci pare osob Big Grin Lecz problem nie lezy w nich a w mojej kolezance z lawki, jest ona bardzo wredna, lecz w tym rowniez nie lezy problem lecz rozchodzi sie o to iż ona ma chec na pisanie po mojej rece Sad( a ja tego nie lubie, nie chce byc wredny dla mojej nowej kolezanki z mojej nowej klasy dlatego tez nie odmowilem kiedy padly slowa "pamaluje ci reke" Jak mam to odkrecic ? nie chce byc pomalowany Sad
Hahahahaha leję XD

Musisz być silny i stanowczy! Musisz powiedzieć NIE! Bądź bezpośredni i zdecydowany! Ona musi wiedzieć, że Ty nie będziesz tolerował takiego zachowania! Pokaż jej kto rządzi w tej ławce! XD
Dlaczego pomalowana ręka ci przeszkadza? ;o
bo sa zarazki i moja dziewczyna bd zazdrosna ze inna mnie dotykala i jeszcze zerwie ze mna Sad
Powiedz jej o swoich obawach, z dziewczynami trzeba szczerze! Nie martw się na pewno zrozumie!
Powiedz, że już ci eis to nie podoba. że nie chcesz być pomalowany jak dziewczynaSmile
Kulturanie spier*alaj ;3
Nie no, 'czy mogłabyś łaskawie nie malować mojej ręki, ponieważ nie życzę sobie tego. Masz swoją rękę po niej maluj.' Big Grin
Ładne i kulturalne NIE!
Ostatecznie zacznij jej malować po łapach Wink
Dziekuje wam za rady <3 jestem rad ze mi je daliscie, mysle ze to pomoze Smile !
w takim razie można zamknąć ?
Stron: 1 2
Przekierowanie