Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Obcasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
To się chyba tu nadaje. No więc... Kupiłam sobie kilka dni temu piękne botki na platformach, obcas 16 cm. taki klocek.
I... Jak nauczyć się na nich chodzić!? xD jestem po prostu zwolenniczką glanów i trampek, nie wiem jak zachować się na obcasie który ma więcej niż 10 cm.
Zostaw sobie glany i trampki ! \m/
a szpilki sprzedaj Big Grin i problem z głowy
Zacznij od mniejszego obcasu bo sobie jeszcze kostkę skręcisz. Poza tym nie nauczysz się chodzić z miejsca na tak dużym obcasie a jeśli już tak bardzo Ci na tym zależy to najlepiej przed domem na jakimś chodniku.
Po co dziewczyny w trampkach są najlepsze Smile
Zepsuta, napisałam że nie umiem na większym niż 10 cm xD chodzę na szpilkach, może nie popylam jak te z seksu w wielkim mieście ale nie chodzę też jak pokraka xD

Glany oczywiście, jeju, nigdy ich nie zostawię. Stefan i Józef to dwa moje cuda, one zawsze będą pierwsze <3
Więc zacznij od 10cm skoro na niższych dajesz sobie radę to na wysokie też od razu się przestawić nie możesz bo poważnie będziesz wyglądać jak kaczka a przecież w obcasach chodzi o to żeby wyglądać ładne i stylowo Smile.
10 są ok Big Grin ale nie chce mi się wydawać na obcasy dajmy na to 13. Bo nie ma żadnych z ćwiekami :c a jak sa to na prawdę paskudne albo drogie. :/
http://cdn100.iofferphoto.com/img3/item/...s-d957.jpg najcudowniejsze i najwygodniejsze buty na świecie. Osobiście ja z ćwiekami bym sobie nie kupiła ale mam czarne, czerwone i niebieskie Big Grin. Są różne wysokości więc następnym razem jak będziesz kupywała przymierz i przejdź się po sklepie Tongue. A co do twoich to może któraś z koleżanek ma jakieś niższe żeby Ci się noga rozchodziła Big Grin a potem będziesz latała w swoich Tongue.
Zepsuta, własnie takie mam! Znaczy podobne, mniejsze ćwieki i nie skóra http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/botk...suede.html
Stron: 1 2 3
Przekierowanie