Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Witam się ;D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A więc Witam wszystkich Wink

Na imię mam Monika, mam 16 lat.
Aktualnie ( niestety ) mieszkam Sobie w Niemczech wraz z rodzicami oraz dwójką rodzeństwa, w Polsce mieszkałam 14 lat, dokładniej w miejscowości 'Wejherowo', województwo Pomorskie Wink

Na początku napiszę że bardzo interesuję się Fotografią, Kynologią oraz Muzyką Wink

Pozdrawiam wszystkich ^^
Witam fajna miejscowość Tongue miałem okazję tam zawitać
Czesc monika Big Grin ja jestem Rafał Smile) Mam 19 lat Big Grin wejherowo znam bardzo dobrze Smile jestem z gdanska Smile)
skad dokladnie jestes ? chodzi mi o Niemcy Smile) Czesto tam jestem xD Dokladnie Bremen haven Big Grin nie wiem czy to pisze osobno czy razem Sad

Swoja droga Smile) Witam na Forum Smile)!!!
(24-08-2012 00:21)Snorlax napisał(a): [ -> ]Witam fajna miejscowość Tongue miałem okazję tam zawitać

A no fajna, kocham tam przebywać Wink

(24-08-2012 00:21)Gemello napisał(a): [ -> ]Czesc monika Big Grin ja jestem Rafał Smile) Mam 19 lat Big Grin wejherowo znam bardzo dobrze Smile jestem z gdanska Smile)
skad dokladnie jestes ? chodzi mi o Niemcy Smile) Czesto tam jestem xD Dokladnie Bremen haven Big Grin nie wiem czy to pisze osobno czy razem Sad

Bad Harzburg, miasto obok Goslar, 100 km. od Hannoveru.

Zawitasz na Weekend ? Miałam jechać do Bremen do znajomej Mamy ale nie chcę, bo co ja tam będę robić ?
Na weekend mam juz plany Big Grin ale dam ci znac jak bd jechał ^^
(24-08-2012 00:25)Gemello napisał(a): [ -> ]Na weekend mam juz plany Big Grin ale dam ci znac jak bd jechał ^^


Szkoda ;D

Chyba nie ma co bo miałam być tylko w ten Weekend ;D Z Mamą, bo odwiedza koleżankę ;D
cześć Monika, jestem Karolina C:
oooo...fotografia Big Grin
Hej hej, rozumiem że na Twoim avatarze jesteś Ty? Big Grin

Witam w klubie osób z trudnym nickiem xDDD
(24-08-2012 00:36)scrappy napisał(a): [ -> ]cześć Monika, jestem Karolina C:
oooo...fotografia Big Grin

Hej.

Tak,fotografia. Lecz głównie futrzastych, czterołapych stworzeń ;D

(24-08-2012 00:37)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Hej hej, rozumiem że na Twoim avatarze jesteś Ty? Big Grin

Witam w klubie osób z trudnym nickiem xDDD

Owszem, to ja Wink

Lepszy taki niż jakiś oklepany 'Puszek' Big Grin
(24-08-2012 00:51)Je Inhabituel napisał(a): [ -> ]
(24-08-2012 00:37)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Hej hej, rozumiem że na Twoim avatarze jesteś Ty? Big Grin

Witam w klubie osób z trudnym nickiem xDDD

Lepszy taki niż jakiś oklepany 'Puszek' Big Grin

Dokładnie! :DDD
Stron: 1 2
Przekierowanie