A więc Witam wszystkich
Na imię mam Monika, mam 16 lat.
Aktualnie ( niestety ) mieszkam Sobie w Niemczech wraz z rodzicami oraz dwójką rodzeństwa, w Polsce mieszkałam 14 lat, dokładniej w miejscowości 'Wejherowo', województwo Pomorskie
Na początku napiszę że bardzo interesuję się Fotografią, Kynologią oraz Muzyką
Pozdrawiam wszystkich ^^
Witam fajna miejscowość

miałem okazję tam zawitać
Czesc monika

ja jestem Rafał

) Mam 19 lat

wejherowo znam bardzo dobrze

jestem z gdanska

)
skad dokladnie jestes ? chodzi mi o Niemcy

) Czesto tam jestem xD Dokladnie Bremen haven

nie wiem czy to pisze osobno czy razem
Swoja droga

) Witam na Forum

)!!!
Na weekend mam juz plany

ale dam ci znac jak bd jechał ^^
(24-08-2012 00:25)Gemello napisał(a): [ -> ]Na weekend mam juz plany
ale dam ci znac jak bd jechał ^^
Szkoda ;D
Chyba nie ma co bo miałam być tylko w ten Weekend ;D Z Mamą, bo odwiedza koleżankę ;D
cześć Monika, jestem Karolina C:
oooo...fotografia

Hej hej, rozumiem że na Twoim avatarze jesteś Ty?
Witam w klubie osób z trudnym nickiem xDDD
(24-08-2012 00:36)scrappy napisał(a): [ -> ]cześć Monika, jestem Karolina C:
oooo...fotografia 
Hej.
Tak,fotografia. Lecz głównie futrzastych, czterołapych stworzeń ;D
(24-08-2012 00:37)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Hej hej, rozumiem że na Twoim avatarze jesteś Ty?
Witam w klubie osób z trudnym nickiem xDDD
Owszem, to ja
Lepszy taki niż jakiś oklepany 'Puszek'
