Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siemanko : )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej, właśnie dołączyłam do tego super-forum i uznałam, że warto by się przedstawić : )
Otóż jestem blond szesnastą ze śląska, kocham perfumy, okulary przeciwsłoneczne i jeść. Moimi absolutnymi nałogami jest spanie, papierosy i farbowanie włosów na różne ciekawe kolory. Jestem imprezowym automatem, chociaż znam granice. Oprócz tego jeżdżę konno, duużo śpię i czytam. Jestem niesamowicie uparta, leniwa i szczera do bólu. To tyle, mam nadzieję że poznam tu miłych ludzi i będę miała okazję uczestniczyć w ciekawych dyskusjach : )
cześć, jak masz na imię? xd
też jestem ze śląska! (:
dyskusje owszem ;D nie powiem ze nie xD

Jestem Rafał Smile) witam na forum
SIEMANO!
(23-08-2012 23:51)scrappy napisał(a): [ -> ]cześć, jak masz na imię? xd
też jestem ze śląska! (:

Ola, chociaż swojego imienia nie lubię !
a może jakieś nazwa miasta i Witam Tongue
(23-08-2012 23:57)Snorlax napisał(a): [ -> ]a może jakieś nazwa miasta i Witam Tongue
Zabrze, trochę dziura ale da się żyć ;d
(24-08-2012 00:00)SzlugTime napisał(a): [ -> ]Zabrze, trochę dziura ale da się żyć ;d
a to ja jeszcze głębiej w śląsk
dziura nie dziura parę razy tam byłem na pewno lepiej wygląda niż Bytom Tongue też miałem okazję być

Zresztą PzK jest fajna ...
(24-08-2012 00:02)scrappy napisał(a): [ -> ]
(24-08-2012 00:00)SzlugTime napisał(a): [ -> ]Zabrze, trochę dziura ale da się żyć ;d
a to ja jeszcze głębiej w śląsk
Uau, gdzie dokładnie ? : )

(24-08-2012 00:06)Snorlax napisał(a): [ -> ]dziura nie dziura parę razy tam byłem na pewno lepiej wygląda niż Bytom Tongue też miałem okazję być

Trochę racji w tym jest ; )
Stron: 1 2 3
Przekierowanie