Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: jakie konto firmowe wybrać ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Mam pytanie , chciałabym założyć sobie konto firmowe i nie bardzo wiem jakie wybrać najlepiej , tak by było jak najmniej opłat . Który najbardziej polecacie ? Czytałam w jakim banku założyć konto i najbardziej opłacalne będzie dla mnie konto mBanku . Powiedźcie mi kto z Was korzysta z tego konta ?
Wszystko tutaj zalezy od tego jak duza dzialalnosc chcesz otworzyc. Przy wiekszych obrotach mozesz sie spotkac z jakimis limitami jesli juz mowimy o kontach przeznaczonych dla biznesu. Najlepszym zrodlem opinii bedzie z pewnoscia jakis znajomy korzystajacy z danego rozwiazania. Ja znam kilka osob korzystajacych z Nest Bank i sa zadowoleni z poziomu ich uslug. Sama platforma internetowa jest bardzo intuicyjnie przygotowana co bardzo ulatwia obsluge. Przy okazji warto wspomniec o kwestiach zwiazanych z bezpieczenstwem naszych danych. Warto w praktyce stosowac sie do tych wytycznych - https://www.nestbank.pl/bezpieczenstwo.html poniewaz zniweluja one praktycznie do zera jakakolwiek mozlisc wlamu na nasze konto. System po stronie banku jest bardzo zaawansowany .. niestety najczescie zawodza uzytkownicy, a to wszystko przez brak swiadomosci o tym jakie pulapki moga na nich czychac. Ja sie stosuje do nich od kiedy pamietam i nigdy nie mialem zadnych problemow.
Ja mam konto firmowe w innym banku niż wspomniałeś, a znalazłem najlepszą ofertę dzięki porównywarce finansowej https://asystentfinansowy.pl/konto-firmowe/, bo uważam, że warto jednak sprawdzić różne opcje. Masz w jednym miejscu zestawione różne oferty banków, możesz sprawdzić koszty, warunki prowadzenia takiego konta i opinie innych klientów. Dzięki temu łatwiej wybierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie.
Tak jest, że banki przedstawiają wiele dobrze wyglądających na pierwszy rzut oka produktów finansowych to niestety nie zawsze mają opcję by zaoferować nam możliwe do zaakceptowania warunki. . To może się zdarzyć np. w przypadku kredytów tym bardziej z reguły zadłużenia. Wtedy polecam po prostu przejrzeć inne oferty np. instytucji pozabankowych gdzie oferowany jest na przykład kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Gdańsk lub inna opcja
Przekierowanie