Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: pokój dla dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Jestem w trakcie urządzania pokoju dla mojego dziecka , zastanawiam się jakie łóżeczko wybrać. Może mi cos polecicie ? Nie bardzo wiem na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego łóżeczka. Przeglądałam niedawno ofertę gdzie mają piękne łóżeczko dziecięce tutaj https://www.megasmyk.pl/milly-mally-loze...p-221.html
w bardzo dobrej cenie. Gdzie Wy kupujecie ?
My jeszcze w tym roku planujemy urządzić pokój dla naszego synka. Przeglądamy sobie właśnie wzorniki kolorów dulux i nie możemy się zdecydować, jak pomalować ściany. Jest tam tyle pięknych kolorów do wyboru... Jak sądzicie? Jaki kolor najlepiej sprawdzi się w pokoju malucha?
Na tą chwilę nie muszę martwić się pokojem, ale podstawowe elementy wyprawki. Dokładnie chodzi o wybór wózka. Szukam czegoś a każdy teren, co jednocześnie nie będzie szczególnie ciężkie. Obiecująco zapowiada się wózek Cavoe Axo Shine. Mieliście z nim kiedyś styczność? Co o nim powiecie?
Wiadomo, wózek jest bardzo ważny ale łóżeczko też jest bardzo potrzebne. Zastanawiam się też nad zakupem takiego dostawnego. Wybór jest ogromny ale Next2Me Forever Chicco wydaje mi się najlepszym wyborem bo można go używać bardzo długo, nawet do 4 roku życia dziecka. Ma ono też wiele przydatnych funkcji jak na przykład kółeczka, możliwość regulowania wysokości.
Przekierowanie